Arkadi Popov, kirglik reisikorraldaja

Kui dr Arkadi Popov midagi teeb, siis ikka kirglikult, täpselt ja pühendunult. Sama reegel kehtib muidugi ka reisimise kohta. Ükski reis ja seiklus ei saa toimuda ilma põhjaliku ettevalmistuseta. Ootamatustest ei pääse sageli ka kõige täpsem planeerija, aga saatuse vimkadeks on Arkadil ikka plaan varrukast võtta. Räägime rändamisest, reisiplaanide koostamisest ja tulevikureisimisest pärast kriisi. Arkadil endal on muidugi juba detailne plaan valmis.

Arkadi, sõbrad teavad rääkida, et reisikorraldajana oled sa ühest keskmisest professionaalist ikka mitu kraadi parem. Nägin su Ameerika road-trip’i reisiplaani, see oli muljetavaldav, seal oli vist minutite täpsusega kõik paigas. 

Jaa, igal reisil peab olema plaan. Pean ausalt tunnistama, et vahel ma varastan reisibüroodelt ideid. Olen seda paar korda teinud. Lähen reisibüroo lehele ja otsin huvitavaid sündmusi, mis mu reisi ajal selles piirkonnas toimuvad. (Naerab ainult talle iseloomulikku kavalat naeru – toim.)

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga