Alex Reynolds: “F…,kuidas see kõik just minuga juhtus?”

Vestlen Alex Reynoldsiga, kes on üles kasvanud Ameerikas, kuid kellel on taskus Briti pass ning kes ise näeb välja, nagu oleks ta Filipiinidelt putku pannud. Ta hulgub juba aastaid mööda maamuna ringi, vihkab tomateid ja peab raudse järjekindlusega reisiblogi lostwithpurpose.com, mis on uskumatult hea ning mida selle pärast tihtipeale tsiteerivad maailma juhtivad reisiportaalid. Alex on tohutult inspireeriv inimene ning sellepärast otsustan karistuseks ta oma küsimustega poolsurnuks tüüdata.

Helistan Alex Reynoldsile.

Halloo! Kas sa kuuled mind?

Halvasti kuulen. Armee poolt armastatud SCOM 4G võrk on üks suuremaid valesid, mida ma siin Pakistanis kohanud olen.

Kas sa oled hetkel Pakistanis?

Kuidas sa ära arvasid?

Läheme kohe küsimuse juurde, mis lugejat päriselt huvitab. Kirjelda mulle oma kõige-kõige jubedamat kogemust kogu oma nii-öelda reisimiskarjääri jooksul.

Ah, kõige jubedam kogemus oli kohe minu pika reisimise perioodi alguses. Hääletasime sõbrannaga Georgia mägedes ja mingid mehed võtsid meid auto peale. Me olime kaua aega lumes sumbanud ja söömata.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga