Ahvatlev Atacama

Jimi Hendrixi "Voodoo Chile" taustaks kõlamas, kulgevad R.A.A.A.M teatritrupi liikmed autoga Atacama kõrbekuumuse omalaadses unenäolises õhkkonnas. Allan Kaldoja ja Piret Simson panid mõned mõtted ja hetked kirja.

Vabariigi juubeliaasta algas rõõmustavalt − R.A.A.A.M-teatri trupp andis Lõuna-Ameerika mainekaimal teatrifestivalil Santiago a Mil oma „Libahundiga” kolm menukat etendust. Kui sümpaatne, et August Kitzbergi poolt aastal 1911 kirjutatud näidend ikka elab ja kannab, meid esindab ja inimesi ühendab! Tegemist on ilmselt esimese korraga, mil professionaalne Eesti teater Lõuna-Ameerikas etendusi andnud, seega uus peatükk meie teatriloos, kiitus produtsent Märt Meosele, lavastaja Sergei Potapovile ja mõistagi kogu trupile. Ovatsioonide vaibudes jäi meile veel üks nädal Tšiilis ning Piret, Liisa ja mina otsustasime selle veeta Atacama kõrbes.

Inimene ei suuda õieti iseennastki kirjeldada, saatis siis veel kõrbe, mis juba miljon aastat elab, hingab, ergab ja virvendab.

Visandame siiski mõned aistingud, endale meenutuseks ja teistele tõukeks.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga