Võhandu maratonil elamuste jahil

Kultuuriminister Tõnis Lukas koos kaasa Liina Lukasega võtsid taas osa Võhandu maratonist. Tiit Pruuli uurib, kuidas paistis suurüritus läbi kogenud matkajate silmade.

Kui meil oleks spordiajakiri, siis tõenäoliselt, kõige lugupidamise ja vana sõpruse juures, Liina ja Tõnis, ma teid sel teemal ei intervjueeriks. Te ei lõpetanud tänavu Võhandu maratoni. Te ei lõpetanud seda ka eelmisel aastal. Aga kuna meil on mõnus matkažurnaal, siis küsin suure huviga, kuidas paistis see suurüritus läbi matkaja silmade. Tõnis, sina oled selle maratoni siiski ka varem lõpetanud.

Tõnis: Jah, see ei olnud mul esimene kord. Käisin 2016. aastal sõbraga Tartu kaitseliidu nimel sõitmas. Siis olime väljas kanuuga. Nägime finiši valge ja pimeda piiril kenasti ära. See päev jättis väga sügava mulje. Liinaga oleme kahel korral käinud kahese süstaga, aga päris lõpuni pole veel sõitnud.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga