Veealune paradiis – Raja Ampat

Allveefotograaf Ülar Tikk kirjeldab reisi Indoneesia Lääne-Paapua provintsis asuvasse Raja Ampatisse. Selle kauge koha soe ja kristallselge vesi, sadade kilomeetrite pikkused värvilised korallrifid, tuhanded kalaliigid ja mõnus reisikliima on iga sukeldumishuvilise unistus.

Tüdimus. Kolmas ööpäev teel: neli lennujaama, takso, sadam, pagas sisse, pagas välja... Oleme laevas, täpsemalt kiirlaevas, teel Sorongist Waisaisse. Meie salong on ilus ja puhas, on kohanumbrid ja suure ekraaniga telekas. Aga jumal teab, palju inimesi lisaks seal all- ja tagapool on. Alguses näidati kohalikku popmuusikat, mis on primitiivne ja naljakas, põhiliselt kantrimuusika kaverid, kus kohalik staar või teine liigutab suud ühe ja sama hotelli aias või basseini ääres. Siis tuli äkšönfilm. Ja siis tuli tüdimus. Kuhu me õieti lähemegi niimoodi ja miks, oh miks?

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga