UUDISTOOTED

Nutikas GPS-pulsikell jooksjatele

Suunto üllatab sel kevadel jooksjaid uue ja kauni, pilgeni kasulikku tehnoloogiat täis GPS-pulsikellaga. Suunto Ambit3 Run ühendab endas kõik, mida vajad jooksurajal: navigeerimine, GPS-iga kõrguse mõõtmine, kiirus, distants, pulss ja erifunktsioonid jooksmise jaoks. Põhjalikud navigeerimisfunktsioonid koos jooksutreeningu analüüsi, unekvaliteedi hindamise ja igapäevast liikumist jälgiva aktiivsusmonitoriga aitavad õigesti treenida. Suunto Movescount App’i kasutades saad planeerida oma treeninguid nii, et jooksutreeningut juhendatakse häälkäsklustega.

Esmakordselt matkajalatsite ajaloos – jalad saavad 360 kraadi hingata

Enam kui 80-aastase ajaloo ja mägimatkaja hingega La Sportiva on loonud unikaalse matkajalatsi tempokateks matkadeks kõige erinevamatel maastikel. La Sportiva Primer GTX Surround on enneolematult hingav. Innovaatiline ja praegu vaid valitud jalatsitel kasutatav Gore-Tex Surround™-i vooder võimaldab niiskusel eralduda jala ümbert koguni 360 kraadi ulatuses. Uskumatu, aga tõsi – esimest korda hingab lisaks pealisele ka vahetald. Koos uudse Nano- Cell™-i tehnoloogiaga valmistatud pealisosaga laseb vooder jalal eriti hästi hingata, muutes jalatsi samal ajal vettpidavaks.

Primer GTX on väga stabiilne, mis teeb jalatsi sobivaks kiireks liikumiseks rasketel maastikel. Jalakuju järgi kohanduv Nano-Cell™-i pealis ja maastikujooksujalatsitelt tuntud STB™ tehnoloogia tagavad, et jalg oleks kindlalt vahetalla külge fi kseeritud ning väändumise oht minimaalne. Vibram-tald kindlustab parima haardumise ja I.B.S-tehnoloogia suurendab pidurdusjõudu 20%, vähendades samal ajal jalale mõjuvaid jõude samuti 20% võrra. Saadaval ka meestemudel.

Kaitseks kevadiselt heitliku ilma eest

Et kevadine õuetiir heitliku ilma pärast tegemata ei jääks, tasub selga otsida midagi sellist, mis peaks hästi tuult ja vihma, kuid poleks ülearu paks. Vaude Sardona II Softshell on kerge ja elastne ning tuule- ja veekindel, sobides väga erinevat sorti aktiivseks liikumiseks − jalutamisest jooksmiseni ja matkamisest ekstreemspordini. Sardona veekindlus on saavutatud tänu uudsele ja keskkonnasõbralikule eco Finish-töötlusele ning tootel on Green Shape’i kvaliteedimärk, mis tähendab, et tootmisel on kasutatud ökoloogilisi tootmisviise. Saadaval ka naistemudel.

GSI Outdoors nüüd kauplustes!

GSI Outdoors on 20-aastane perefi rma, mis on keskendunud matkaköögile. GSI valikust leiab kaunid, kasutajasõbralikud ja ülimalt funktsionaalsed matkanõud ning köögitarvikud - alates maitseainetopsidest kuni matkal kasutatava espressokannuni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *