UUDISTOOTED

TEKST:
Matkasport
www.matkasport.ee

Päikeseahvid annavad energiat

Kas telefon, GPS või sülearvuti saavad tühjaks alati siis, kui ühtegi pistikupesa pole läheduses? Looduses liikujale tuttav mure. Powertraveller pakub lahendust eellaetavate või päikeseenergiat kasutavate laadijate näol, millega on elekter alati käepärast. Näiteks Solarmonkey Adventurer on õhuke kahe paneeliga päikesepaneel, mille sisse on ehitatud 2500 mAh liitium-polümeeraku. Solarmonkey Adventurer kaalub kõigest 265 grammi ja paneelide maksimaalne tootlikkus on 3 vatti. Soodsates valgusoludes laeb päikesepaneel sisseehitatud aku täis 12 tunniga. Laadija võimaldab laadida nutitelefone, iPhone’e, iPod’e, iPad’e, mobiiltelefone, fotoaparaate, videokaameraid ja palju teisi seadmeid. Lisainfo www.matkasport.ee.

Must, mis peegeldab soojust

Hea uudis musta värvi armastajatele: Ferrino pakub Šveitsi innovaatori Shoeller Coldblack®-i ehk „külmast mustast” kangast T-särki, mis peegeldab tagasi soojuskiirgust. Erinevalt tavalisest musta värvi riidest, mis tõmbab soojust ligi, lükkab see kangas soojust tagasi ning kaitseb seeläbi suvel paremini liigse kuumuse ja vedelikukaotuse eest. T-särk on lisaks meeldivale disainile ka bakterivastase töötlusega ja kuivab kiiresti. Saadaval kauplustes MATKaSPORT.

Turvaline lastekiiver

Petzl Picchu kiiver on spetsiaalselt välja töötatud aktiivsetele lastele, kellele meeldib tegeleda kaljuronimisega, sõita jalgrattaga või rulluiskudega. Kiiver on väga mugav, kerge ja vastupidav. Universaalne kiiver vastab mitmele standardile: näiteks Euroopa ronimisstandardile ning Euroopa ja USA jalgrattasõidustandardile. Kiivri kuklaosas on spetsiaalne kinnituskoht Petzl Signali turvalambile ning peakatte eesotsa on võimalik lisada pealamp. Kiiver sobib eelkõige lastele vanuses 3–8 eluaastat. Saadaval kauplustes MATKaSPORT.

Lisasoojustusega naistemadrats

ProLite on Therm-a-Resti isetäituvate madratsite kõige kergem ja kompaktsem tootesari, mis sobib ideaalselt seljakotimatkadeks. Nüüd on valminud ka spetsiaalne naistemadrats ProLite Woman. Naistemudelile on lisatud soojustust rinna, puusade ja jalgade juurde, et kaitsta tundlikke piirkondi liigse külma ja niiskuse eest. Väikesed nagad madratsi põhja all hoiavad aluse magades paremini paigal. Madratsil on vähendatud pikkust 168 sentimeetrini ja kuju on muudetud voolujoonelisemaks. ProLite Woman kaalub kõigest 460 grammi ning seda saab väga väikeseks kokku pakkida. Sobib kasutamiseks kevadel, suvel ja sügisel. Madratsi leiad kauplustest MATKaSPORT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *