UUDISTOOTED

Tooted on saadaval kauplustel Matkasport

Enne sügismatka tasub kriitilise pilguga oma riietus üle vaadata

Lisaks tuule- ja soojapidavusele on oluline, et keha ümber tekkiv niiskus saaks liikuda välja ning väljastpoolt tulev märg ei saaks sisse. Hea oleks riietuda kihiliselt – kõige alla pikk spordipesu, siis kehasoojenduseks fliisjakk või vest ja kõige peale vihmakindel, kuid hingav jope. Nii riietudes on mugav liikuda ning pärast ei kimbuta ka külmetushaigused.

La Sportiva pakub uudistoodetena kõik kolm vajalikku kihti – aluskiht, vahekiht ja pealiskiht – nii meestele kui ka naistele.

Uudse tehnoloogiaga aluskiht niiskuse eemalejuhtimiseks ja kehatemperatuuri hoidmiseks

Kõrgtehnoloogilise konstruktsiooniga aluskihi särk on loodud eri sorti aktiivseks liikumiseks kergemast matkast mägimatkamise ja suusatamiseni. Särgi loomisel on kasutatud uudset Becool-i lõnga, mis muudab särgi väga hästi hingavaks. Selles tehnoloogias on kasutatud nelja kanaliga polüamiidkiude, mis suurendavad hingavust kuni 30%. Niiskus ja kuumus juhitakse kiiremini ja efektiivsemalt väljaspoole ning õhuringlus on parem. Särk kuivab kiiresti ja tunne on mugav.

Ebameeldivate lõhnade teket pärsib ja värske tunde annab Polygiene'i tehnoloogia, mis põhineb naturaalsel hõbesoolal. Särgil on eri kehaosade jaoks erinevad soojustus- ja ventilatsioonitsoonid ning 3D-võrkkonstruktsiooniga seljaosa. Samuti pole särgil õmblusi, mis teeb selle väga mugavaks.

Mudel La Sportiva Troposphere 2.0 on mõeldud meestele ja La Sportiva Neptune 2.0 naistele.

Hästi liikuv vahekiht keha soojendamiseks ja niiskuse edasijuhtimiseks

Soe ja hästi higav jakk sobib kandmiseks nii soojustava vahekihina kui ka eraldi. Jaki sisepind on soe ja pehme, välispind sile ja vastupidav. Liikumisvabaduse tagab neljasuunaline stretškangas. Ebameeldivate lõhnade teket pärsib Polygiene'i tehnoloogia, mis põhineb naturaalsel hõbesoolal. Jakk vastab maailma rangeimale tekstiiltoodete standardile Bluesign.

Mudel La Sportiva Iris on mõeldud naistele ja La Sportiva Voyager meestele.

Innovatiivse membraaniga pealiskiht tuule ja sademete eest kaitsmiseks ning niiskuse eemaldamiseks

La Sportiva Storm Fighter on kerge ja kompaktne pealisjope aktiivseteks tegevusteks. Jope on vee- ja tuulekindel ning väga hästi hingav. Storm Fighteri headel omadustel on oluline osa GORETEX Active Shell-i membraanil. Kergem ja õhem membraan on ühendatud tehniliste materjalidega, et saavutada parimat kolmekihilist lahendust aktiivsele liikujale. Sisemisel kihil on kasutatud patenteeritud lamineerimise tehnoloogiat, mis seob tekstiili otse Gore-Tex-i membraaniga – hingab väga hästi ja on mugav. Jopel on uus puusareguleerimise konstruktsioon ja Vislon Aqua Guardi-i lukusüsteem. Kapuuts on piisavalt suur, et mahutada kiivrit.

Saadaval nii meeste kui ka naiste mudel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *