UUDISTOOTED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport

Tuulekindel matkapliit karmidesse tingimustesse

Tuulega valmib toit või jook matkapliidil aeglaselt, kehvemal juhul ei valmigi ja kütust kulub ka palju. MSR Windburner välistab sellised mured, kuna on tuulekindel. Auhinnatud Reactor®-tehnoloogiaga pliit on väga ökonoomne ja kompaktne ning sisaldab kõiki nõudlikule matkajale vajalikke lisasid. Üks liiter vett läheb keema umbes kahe ja poole minutiga.

Kerge vihmajope väga aktiivseks liikumiseks

Kerge ja kompaktne Vaude Fjordani jope on vee- ja tuulekindel, kuid hingab ülimalt hästi. Mõeldud mägedesse ning muudeks aktiivseteks tegevusteks looduses. Hingavuse tagab 2,5-kihiline membraan Ceplex Advanced. Lisaks on jopel kaenla all pikad õhutuslukud. Toodetud ökoloogiliselt ja varustatud GreenShape’i kvaliteedimärgiga.

Seikluste jäädvustamine ja jagamine nüüd veelgi lihtsam

Uus GoPro Hero+ LCd ekstreemkaamera teeb seikluste jagamise veelgi lihtsamaks. Kõik vajalik on olemas, lisaks wifi ja mugav puutetundlik LCd-ekraan. Kaamera on võimeline filmima 1080p60fps ning aku kestab kaua. GoPro App’i kasutades on võimalik kaamerat telefoni või tahvelarvuti kaudu juhtida, videoid vaadata ning neid kohe ka sõnumi, meili või sotsiaalmeedia kaudu jagada. Video saab kohe selline nagu vaja, sest seda on võimalik otse kaameras lõigata.

Tempokateks seljakotimatkadeks

Matkasaapad Garmont Rambler GTX on loodud kogenud matkajale. Saapad on kerged ja sobivad hästi tempokateks seljakotimatkadeks mägedes, olles väga head ka tasasel maal. Jala anatoomiast lähtuv G-beneFIT’i konstruktsioon, FrameFlex Lighti tugitald ja mikropoorne vahetald tagavad, et jalad oleks ka raskel maastikul hoitud. Vibram Winkleri välistald haardub hästi ja juhib pori saapa välisküljele.

Lapse koorem kergemaks ja rüht sirgemaks

Jack Wolfskini lastekott Little Joe sobib ka päris väikestele seiklejatele. Snuggle Up-tehnoloogia jagab raskuse ühtlaselt selja ja õlgade vahel, mis teeb koti „kergemaks“, säästab väikese kandja jõudu ning hoiab rühti. Õlarihmad on laiad ja seljaosa pehmendatud. Rinnarihm on lapsesõbralik. Tugev Armatech 600d materjal peab vastu väga erinevatele katsumustele ja kestab kaua. Helkurdetailid on esitaskul ja õlarihmade küljes. Kotil on plastist nimesilt, kaasas Jack Wolfskini šabloon ja joonlaud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *