TOOTEUUDISED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport

Uus põhjamaine bränd Tierra

Meie valikus on nüüd uus bränd Tierra. Enam kui 30-aastase kogemusega, mägede ja ekstreemihõnguline Tierra hiilgab läbimõeldud disaini ja vastupidavusega. Tierra on Rootsi päritolu ja kuulub samasse perekonda populaarse Fjällräveniga. Tierra on võitnud südameid kogu maailmas, olles paljude seiklejate, ekstreemsportlaste, samuti Rootsi politsei ja päästeameti kasutuses.

Põhjamaisteks sügisilmadeks

Kujuta ette jalatsit, mis on kerge ja paindlik nagu jooksujalats, kuid millel on matkajalatsi haarduvus, veekindlus ja vastupidavus. Just täpselt selline on uus Icebug Juniper, mõeldud jalutuskäikudeks linnas ja looduses. Libisemiskindel tald RB9X haakub hästi. Meekärje tekstuuriga tekstiil koos ümbritseva kummiribaga on vastupidav ja hoiab pori eemal. Veekindluse ja hingavuse tagab GORE-TEX-i membraan. Põrutuste eest kaitseb EVA vahetald.

Halva ilma ja nõudlike olude jaoks

25 aastat täiustamist. Tulemuseks Tierra Roc Blanc. Kõik, mis peab ühel heal jopel olema, ja ei midagi rohkemat! Sobib ka ekstreemsete ilmade ja tegevuste puhul näiteks mägedes. Kolmekihiline ja parim saadaolev GORE-TEX Pro membraan annab esmaklassilise veekindluse, hingavuse ja tuulepidavuse, mis toimib nii kõrge kui ka vahelduva intensiivsusega tegevuste puhul ning kestab ka pika aja möödudes. Jopel on ventilatsiooniavad külgedel ja hästi reguleeritav kapuuts, mis on mugav nii kiivriga kui ilma.

Vastupidavad ja ilmastikukindlad

Vastupidavad Tierra Roc Blanci püksid sobivad nii mägedes müttamiseks kui ka metsas rahmeldamiseks. Kolmekihiline GORE-TEX Pro annab esmaklassilise veekindluse, hingavuse ja tuulepidavuse. Parema õhuvahetuse eest hoolitseb pikk katteliistuga ventilatsioonilukk sääreosal. Elastsest materjalist rinnaosa hoiab tihedalt vastu keha ja on eemaldatav. Sisemised säärised ja lumelukud väldivad lume ja loodusliku prügi sissetungimist.

Karmile maastikule

Mugav ja turvaline nii pikematel kui ka lühematel retkedel. Kindla haardumisega veekindel KEEN Gypsum II ei vea alt ei libedal ega künklikul rajal, isegi mitte raske seljakotiga. 4 mm, agressiivne ja mitmesuunaline tallamuster tagab haardumise igas olukorras. KEEN.ZORB sisetald summutab põrutusi ja lööke. Kanna lukk ja tallastabilisaator hoiavad jala konarustel ja raske seljakotiga stabiilsena. Saadaval ka naistemudel.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *