TOOTEUUDISED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Julbo AEROSPACE OTG

Julbo suusaprillid sobivad suurepäraselt kõrgete mägede vallutamiseks. SuperFlow uuenduslik õhutussüsteem võimaldab lisaventileerimiseks tuua läätse raamist eemale. Polariseeritud ja heledust muutvad läätsed tumenevad vastavalt päikesekiirguse intensiivsuse kategooriale vahemikus 2–4. Sobivad ka optiliste prillide kasutajatele.

Jäätallad Yaktrax DIAMOND

Teemandikujuliste osadega disain tagab sadu pinnaga haarduvaid nurki, mis annab esmaklassilise haarduvuse igasugustes jää- ja lumeoludes. Helmed pöörlevad iseseisvalt, hoides ära lume ja jää kogunemise. Kummist ümbris jääb elastseks ka miinuskraadide juures.

Fjällräven TRAVEL PACK

Praktiline seljakott nii töölähetusteks kui ka igapäevaseks kasutamiseks reisisellile. Seljakott on varustatud mitme funktsionaalse taskuga ning võimaldab mugavalt kaasa võtta kuni 15" sülearvuti. Koti põhiosa on täies ulatuses lukuga avatav. Polsterdatud õlarihmad saab peita koti sisse.

Hagan OFFTRACE SKIN

Metallkandiga suusad on mõeldud kasutamiseks suusamatkadel mägisel maastikul, jahiretkedel või niisama looduse avastamisel. Talla all on integreeritud kvaliteetne sünteetiline nahk, mis on mõeldud pidavuse andmiseks. Mäest üles ja alla liikumisel ei vaja eraldi määrimist. Valmistatud Austrias spetsiaalselt põhjamaade jaoks.

Sokid Lorpen T2 LIGHT SKI

Meriinovillased kõrge säärega tehnilised sokid on kerge polsterdusega, et jalad oleks soojas terve päeva jooksul, kuid samas hingaks ja kuivaks kiiresti. Sobib suurepäraselt külma ilmaga tegevusteks, kus niiskus on probleem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *