TOOTEUUDISED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport

Võimsaim ja mugavaim GoPro

Pööraselt ägedad videod ja imeilusad fotod. Paremini kui kunagi varem. Häälkäskluste, suure puuteekraani ja kiire salvestusega GoPro Hero5 Black on kasutajamugavuses täiesti uuel tasemel. Uue elektroonilise pildistabilisaatoriga teed sujuvaid videoid nagu proff. Kuni 4K/30 ja 1080/120-ni. Lisaks võimas fotosalvestus (12 MP/30) ja stereoheli koos tuulemüra vähendamisega. Filmi, pildista ja jaga. Kus iganes. Kaamera on kohe ilma ümbriseta veekindel ja kõik 60+ lisa võimaldavad väga erinevaid tegevusi.

Mugavalt pisike

Et olulised detailid looduses olles kaotsi ei läheks, ei pea tingimata binoklit kaasa võtma. Kümnekordse suurendusega Konus Konusmalli monokkel fookustab piisavalt kaugele (100 m) ja on samas mugavalt pisike, et lihtsalt taskusse pista.

Väikseim GoPro

Kerge, kompaktne ja peaaegu pommikindel. GoPro Hero5 Session on poole väiksem ja 40% kergem kui Hero5 Black, kuid ei jää võimekuselt palju alla. Loodud väga kitsastesse kohtadesse. Kaamera väiksus ja veekindlus koos 60+ lisaga võimaldab mis tahes paigalduskohti ja vaatenurki. Seda korralikku videokvaliteedi (4K/30 ja 1080/90) ja võimsa fotosalvestusega (10 MP/30), mida täiendab elektrooniline pildistabilisaator. Põhilise tegemiseks kuskile vajutama ei pea. Lihtsalt ütle "GoPro, start recording" ja seiklus võib alata.

Linnas stiilne, looduses praktiline

Fjällräven Skogsö Padded on eriti tugev ja vastupidav, olles samal ajal soe ja ilmastikukindel. Linnas stiilne ja looduses praktiline. Legendaarne, teksamaterjalist kaks korda paksem G-1000 materjal hingab, ei lase tuult ligi ja on lähemate sadude puhul ka vettpidav. Mis kõige parem − seda saab ise vahatada, et omadused veelgi paremad oleksid. Sünteetiline täidis hoiab sooja ka niiske ilmaga. Mugavad ja Fjällrävenile omaselt täpselt õige koha peal paiknevad taskud, sh kaks suurt sisetaskut kinnastele või mütsile.

Mobiili abil seadistatav pealamp

Võimas ja kuni 60 tundi kestva akuga Petzl Reactic+ on praegusel pimedal ajal asendamatu. Nutikas pealamp valib vajaliku valgustugevuse või laseb sul endal valida. Kolm valgusvihku ja 300 lm  valgustugevus ulatusega kuni 110 m lubavad vaadata nii lähedale kui ka kaugele ja teevad lambi tõeliselt universaalseks. Aku kestvust ja valgustugevust saad reguleerida kolme valgustaseme ja spetsiaalse Petzl-telefonirakenduse abil. Läbi MyPetzl Light-rakenduse on võimalik kontrollida aku täituvust ja ühildada valgusrežiime vastavalt tegevusega. Saad luua oma isikliku profiili või kasutada rakenduse omi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *