Tooteuudised

Zendure’i akujaam SUPERBASE PRO 1500

Kaasaskantav akujaam 1440 Wh mahtuvusega ja 2000 W väljundvõimsusega suudab laadida samaaegselt 14 seadet, on ideaalne näiteks kodus elektrikatkestuse ajal, kämpingus või haagissuvilaga reisides. Kasuta muretult kodumasinaid ja köögitehnikat või lae liikvel olles kõiki oma seadmed, näiteks sülearvutit, LED-lampe, droone, minikülmikuid jm.

Zendure’i akujaam SUPERBASE 600M

Kompaktne akujaam (607 Wh) on suuruselt ja mahutavuselt eriti sobilik suurema koguse nutiseadmete laadimiseks, väiksemate elektriseadmete toiteks või valgustuse kasutamiseks kohtades, kus elektrit ei ole. Näiteks automatkadel, perega telkimisel või koduses majapidamises elektrikatkestuse korral kriitiliste seadmete (nt külmetuskapp) toiteks. 6,4 kg kaaluga akupanka on võrdlemisi lihtne kaasas kanda ning passiivne jahutus tähendab, et tänu ventilaatori puudumisele sobib see kasutamiseks ka looduses (nt rannaliivas) või tolmustes tingimustes.

Outwelli peretelk STARHILL 4A

See telk on suurepärane valik paaridele või väikelastega peredele, kes otsivad mugavust ja lisaruumi. Tänu täispumbatavatele kaartele on telk kiiresti ja hõlpsasti püstitatav. Väliskattega ühendatud põrand aitab eemal hoida niiskust, vältida tuuletõmbust ning kaitsta putukate sisse tuleku eest. Privaatsuse tagamiseks on akendel ülestõstetavad kardinad. Suurepärane telk murevabaks puhkuseks.

PackTowli rätik PERSONAL BODY

Siidiselt pehmed ning kerged reisi- ja spordirätikud. Absorbeeriv materjal imab kuni neli korda oma kaalu vett, mida on kerge välja väänata. Kuivab 70% kiiremini kui puuvill.

Outwelli külmik ARCTIC FROST 45

Mobiilne külmik-sügavkülmik välitingimustesse. Toiteallikaks on 230 V elektrivõrk, 12 V auto pistikupesa või integreeritud aku (ei kuulu komplekti). Külmikul on kaks lahtrit, mille temperatuuri saab LED-ekraani või Bluetoothi rakenduse kaudu eraldi reguleerida. Ideaalne autosse või kämpingusse.

Petzli pealamp ARIA 1 RGB

Pealamp on veekindel ja hõlpsasti kasutatava ühe nupu süsteemiga. Lambil on punane, roheline ja sinine valgustus, et säilitada öine nägemine, hõlbustada kaardi lugemist, aidata tuvastada loomade jälgi ja parandada nähtavust märgades oludes. Varustatud kolme standardse patareiga ja ühildub ka HYBRID CONCEPT’i disainiga CORE’i akuga.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *