Tooteuudised

Therm-a-Resti õhkmadrats NEOAIR XLITE NXT

See õhkmadrats on soojem, paksem ja väiksem kui kunagi varem ja ka kaalult kerge. Ideaalne valik matkajale, kellele on kaal ja kompaktsus väga oluline. Uuel mudelil on eelmisega võrreldes ka täiustatud ThermaCapture™-i tehnoloogia, mis on nüüd 83% vaiksem (ei kahise).

Robensi tipitelk KLONDIKE GRANDE

Kõrge ja ruumikas tipitelk kuni kümnele inimesele. Vertikaalne uks tagab lihtsa juurdepääsu, eriti halva ilma korral. Telgi ümber on väljaulatuv äär, mis varjab ust ja seinu vihma eest. Ülaosas olev õhutusava on seestpoolt hõlpsasti reguleeritav. Telgi põhi on keskkohani lahti tehtav, et luua turvaline ala, kus kasutada ahju või hoida poriseid jalanõusid.

Suunto spordikell VERTICAL TITANIUM SOLAR

Päikesepatarei ja kaartidega tipptasemel spordikell on loodud nii mägedes kui ka matkateedel asuvatel radadel seiklemiseks. Väga täpse GPS-iga Vertical on ideaalne kaaslane kõrgeimate tippude ja nõudlike orgude jaoks. Kellarežiimis kestab aku kuni 60 päeva ilma päikeseenergiata ja koos päikeseenergiaga kuni 1 aasta.

ORU Kayaki kajakk BAY ST origami

Veespordiks loodud kokkuvolditav origami-kajakk. Kajakk on kaasaskantav, mitmekülgne ja kerge. Ideaalne pikemateks matkadeks, ühepäevareisideks või kiireteks trennideks vee peal. Kajakis on piisavalt ruumi varustuse hoidmiseks. Tänu reguleeritavale selja- ja jalatoele on selles mugav olla terve päev. Oru kajakid on uskumatult torke- ja kulumiskindlad ning erakordselt tugevad. Need taluvad üle kivide libisemist, põrutusi ja kümneid tuhandeid kokkuvoltimisi. Ja mis kõige tähtsam – kajaki saab kokku ja vee peale 10 minutiga!

F2 STRATO SUP-aerulauakomplekt Limited Edition 10.5

Väga vastupidav ja mitmekülgne täispumbatav aerulauakomplekt koos istmega. Ideaalne nii harrastajatele kui ka algajatele. 15 cm laua paksus ja läbimõeldud disain tagavad sõitjatele eriti stabiilse liikumise. Komplektis on SUP-aerulaud, iste, aer, paranduskomplekt, kott ja pump.

Outwelli autotelk NEWBURG 240 AIR

Ruumikas täispuhutavate kaartega autotelk pakub kämpingus täiendavat elamis- ja magamisruumi. Selle nutikas disain võimaldab kinnitada telgi sõiduki mõlemale küljele. Esiosa saab täielikult lahti rullida, et luua avar varjualune. Tänu täispuhutavatele kaartele on telgi püstitamine lihtne ja kiire.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *