Tooteuudised

Julbo lumesirm SNIPER EVO M Cat. 1...3

Veidi kitsamale näole disainitud SNIPER EVO M visiir pakub kaitset lume ja külma tuule eest. Visiir sobib kasutamiseks murdmaa- ja laskesuusatamisel. Pehme poroloonserv kohandub näokontuuridega ning eemaldatav sfääriline lääts tagab maksimaalse vaatevälja. Eest üles lükatava sirmiga visiir on loodud vastama nii sportlaste kui ka amatööride vajadustele.

Julbo suusakiiver SPHERE CONNECT Cat. 2...4

Fotokroomse visiiri ja integreeritud Bluetoothi süsteemiga mäesuusakiiver. REACTIV-fotokroomse läätsega visiir on uduvastase töötlusega, tagades täiusliku nägemise kõikides oludes. SPHERE CONNECTi kiivris on ühendatud kõrvapatjadesse integreeritud Bluetoothi süsteem ning peidetud, sõrmeotsaga reguleeritav mikrofon. Selles keeruka disainiga kiivris on pööratud tähelepanu igale detailile. Maksimaalse nägemise, suhtlusvalmiduse ja stiiliga suusakiiver pakub sulle rajal ülimat mugavust!

Jack Wolfskini kindad ALPSPITZE 3IN1

Kindad koosnevad välimisest ja sisemisest kihist. Välimine kinnas on vee- ja tuulekindel tänu PERTEX SHIELD AIRi kangale. PRIMALOFTi täidis annab sooja ning pehme vooder kuivab kiiresti. Tugevad PU kangast peopesad tagavad suusakeppe hoides hea haarde. Välimised kindad on varustatud randmeaasadega, et saaksid need ligidal hoida ilma neid kaotamata. Puuteekraanitundlik sisemine kinnas on valmistatud väga elastsest fliisist. Kolm-ühes-kindad – välimisi ja sisemisi kindaid on võimalik kanda nii koos kui ka eraldi.

FlexSolari päikesepaneel

Telkimiseks ja ekspeditsioonideks loodud päikesepaneel on ideaalne pikkadel reisidel, et saaksid laadida kõiki oma kaasaskantavaid seadmeid. Integreeritud QC 3.0 USB, tüüp C PD 60 W ja 120 W DC, samuti muudavad kümme-ühes vahetatavad alalisvoolu pistikud, krokodill-akuklambrid, alalisvoolukaabel ja 20 A PWM päikeseenergia laadimiskontroller 120 W päikesepaneeli mitmekülgseks. Laadi nutitelefone, tahvelarvuteid, sülearvuteid, alalisvoolu elektroonikat ja muid seadmeid.

Seljasoojendaja Thermopad XXL 

Ühekordselt kasutatav soojendaja turjale. Aktiveerub kokkupuutel õhuga, eraldab soojust kuni 8 tundi. Maksimaalne temperatuur 48 °C. Pakis  3 tükki. Toodetud kliimaneutraalselt.

Nebo taskulamp REDLINE 12K

Laetav käepärane taskulamp, mis töötab ka akupangana. Veekindel (IP67) ja äärmiselt võimas kuni 12 000 luumenit valgusvoog. Viis muljetavaldavat valgusrežiimi lülitatakse sujuvalt üle Smart Power Controli abil. Taustvalgustusega nupp toimib toite-, aku- ja laadimisnäidikuna.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *