Tooteuudised

Kindad Hestra LUOMI CZONE 5 FINGER

Lambanahast peopesa tagab hea haarde, pealis on aga valmistatud tepitud detailidega polüesterkangast. Ilmastikukindlad Primalofti soojustusega kindad hoiavad käsi külmadel talvepäevadel sooja ja kuivana. Veekindla ja hingava CZone'i membraaniga kindad sobivad hästi nii suusatamiseks kui ka igapäevaseks kandmiseks.

Fjällräveni müts EXPEDITION PADDED

Soe sünteetilise polsterdusega talvemüts. Sobib ideaalselt koertega kelgutamiseks, suusatamiseks ja matkadeks. Kõrvaklapid saab olenevalt ilmast ja aktiivsustasemest üles või alla keerata. Mütsi on kerge kokku voltida ja see taskusse panna, kui seda ei kasutata.

Fjällräveni matkaretuusid ABISKO VÄRM TREKKING

Tehnilised retuusid jahedal ja külmal ajal matkamiseks. Valmistatud kulumiskindlast stretškangast, mis on valmistatud taaskasutatud polüestrist ja elastaanist. Pükstel on pehme harjatud sisemine pool, tuulekindel ja vetthülgav kangas ees ja külgedel ning hästi elastsest Cordura kangast tugevdused põlvedel. Helkurdetailid tagavad nähtavuse vähese valguse korral. Kaks reietaskut kompassi ja muude väikeste esemete jaoks.

Matkasuusad OAC KAR 149 + EA 2.0

OAC Kar’i mudel ühendab endas lumeräätsa ja suusa paremad omadused. OAC Kar on matkasuusk, mis võimaldab liikumist eri tüüpi maastikel. Sobib neile, kes tahavad liikuda metsas, liikuda mäest üles või laskuda lumistelt nõlvadelt. Varustatud EA-sidemetega, mis kohanduvad pea iga jalanõuga.

SUUNTO GPS-kell 9 PEAK PRO Titaan

Kõige õhem, väiksem ja vastupidavam kell, mille Suunto on kunagi teinud. Lisatud on uus ja kiirem protsessor, uus kasutajaliides, täpsem GPS-süsteem ja veelgi parem aku. Kellal on puutetundlik ekraan, see mõõdab pulssi randmelt, veekindlus 100 m, kompass ning 40–300 tundi aku kestust treeningrežiimil. 95 eelhäälestatud režiimi sportimiseks, lisaks mitu sportimiskeskset funktsiooni. Suunto 9 Peak Pro on käsitsi valmistatud Soomes ning on testitud ka kõige karmimates tingimustes.

Ferrino seljakott FULL SAFE 30+5 ELECTRIC

Õhkturvapadjaga ja hingamisseadmega seljakott laviiniohtlikesse mägedesse. Unikaalne seljakott on varustatud kolme turvaseadmega laviini puhuks: Airbag Alpride E1 õhkpadi (täiselektrilise täitemehhanismiga), AIRSAFE’i respiraator ja RECCO päästesüsteemi andur. See seljakott on välja töötatud ja testitud Aosta mägimeditsiini kliiniku ja Itaalia riikliku Alpide mäepääste meeskonna toel.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *