Tooteuudised

Vikingi matkasaapad CERRA ROLLING MID GTX 

Poolkõrged GORE-TEX®-membraaniga matkasaapad on maastikul testitud ja ekspertide poolt heaks kiidetud. Vastupidav Vibrami välistald on fantastilise haardumisega. Jalga toetav sisetald ja GORE-TEX-membraan tagavad, et jalad jäävad kuivaks ja kaitstuks ka kõige raskemates tingimustes.

MSR-i titaanpottide komplekt TITAN 2 POT SET

Titan 2 on ideaalne lahendus lume sulatamiseks ja pakitoitude valmistamiseks. Tõhus üksteise sisse pandav disain säästab väärtuslikku ruumi seljakotis. Kaant saab kasutada nii pottide peal kui ka taldrikuna.

MSR-i kruus TITAN CUP 

Ülimalt kerge titaanist kruus. Voolujooneline disain ja kokkupandavad käepidemed. Mitmekülgne 0,4-liitine kruus sobib hästi kuumade jookide joomiseks ja suppide söömiseks.

MSR-i söögiriistad TITAN FORK & SPOON

Valmistatud titaanist – ühest vastupidavamast ja kergemast metallist maailmas. Funktsionaalne ja väga kerge söögiriistade komplekt, kuhu kuuluvad lusikas ja kahvel. Omavahel on need ühendatud lukustatava trossiga. Praktiline ja vajalik matkavidin igal retkel. Kaaluvad vaid 30 grammi.

Fjällräveni tunneltelk ABISKO ENDURANCE

Ruumikas ja stabiilne tunneltelk aastaringseks kasutamiseks. Kõrge sisetelk ja suur eeskoda muudavad pikkadel vihmastel päevadel telgis viibimise eriti mugavaks. Ideaalne neile, kes soovivad kerget, kuid siiski tugevat ja töökindlat telki. Eeskojas on piisavalt ruumi nii varustuse kui ka toiduvalmistamise jaoks. Eeskojas ja sisetelgis on pesunöörid riiete kuivatamiseks või lambi riputamiseks. Suured, hästi paigutatud tuulutusavad tagavad suurepärase õhuvoolu. Saadaval kahe-, kolme- ja neljakohalisena.

Fjällräveni fliis VARDAG PILE

Kahekihilisest fliisist väga soe jakk matkamiseks ja igapäevaseks kasutamiseks. Valmistatud taaskasutatud polüestrist. Sobib suurepäraselt soojaks vahekihiks külmadel talvepäevadel või iseseisvalt kandmiseks mahedamatel temperatuuridel.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *