TOOTEUUDISED

Jack Wolfskini seljakott ALLSPARK

LED-valgustusega seljakott turvaliseks liiklemiseks pimedal ajal. LEDi aktiveerimiseks tuleb lihtsalt ühendada akupank koti sees oleva USB-pistikuga. Valgustus on ka koti sees, mis tuleb kasuks, kui hämaras on tarvis kotist midagi leida.

Vaude seljakott WIZARD 30+4 NEW

Mugava toestussüsteemiga mitmekülgne seljakott. Vaude populaarse Wizardi päevakottide uus seeria on valmistatud põhiliselt ümbertöötatud materjalidest. Säästliku tootmise liidrina on Vaude avalikustanud ka iga toote päritolutehase.

Garmonti kerged matkajalatsid 9.81 N.AIR.G 2.0 GTX meestele

Kergekaalulised Gore-Tex-membraaniga ja Michelin®-i tallaga jalanõud tempokaks päevamatkaks. Niiskus ja soojus juhitakse jalanõust välja ülaosast ja läbi alumise ventilatsioonivõrgu, hoides jalad jahedamad ja kuivemad ka kõrgemal temperatuuril. Michelin® Free Crossi tald tagab tänu erineva kujuga nagadele suurepärase haakuvuse nii kõval kui ka pehmel maastikul.

Julbo nutiprillid EVAD-1

Bluetooth-ühendusega ning fotokroomse läätsega spordiprillid. Tänu See-Through-tehnoloogiale saab reaalajas vaadata andmeid otse oma vaateväljas: stopper, kaugus, kõrgus, kiirus, keskmine kiirus, tempo ja pulss. Prillidel on ka kolm eelhäälestatud spordirežiimi: jooksmine, jalgrattasõit ja mitmekülgne tegevus. Laetav micro-USB kaudu. Aku kestus kuni 12 tundi.

Gerberi matkakirves GATOR COMBO AXE

Jõuline kirves koos fikseeritud teraga noaga. Mõlemad tööriistad on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest. Ergonoomiline Gator Grip -käepide tagab maksimaalse haarduvuse igas olukorras, nii märjas kui ka kuivas. Seest õõnes käepide mahutab endasse noa ning hoiab selle kindlalt paigal tänu magnetkinnitusele.

Vaude püksid FARLEY V ZIP-OFF meestele

Eemaldatava sääreosaga püksid on tõhusa taimse sääsevastase GREENFIRST®-i viimistlusega. Sobivad matkamiseks soojas ja niiskes kliimas. Pükste materjal kuivab kiiresti ning kaitseb kandjat UV-kiirte ja putukahammustuste eest. Püksid saab väikeseks kokku pakkida, nii ei võta need reisi- või seljakotis palju ruumi.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *