TOOTEUUDISED

Tooted on saadavad kauplustes Matkasport.

Õhuta täpselt siis, kui vaja

Julbo on loonud suusaprillid Aerospace, mis on suurepärased nii mäkke rassides kui ka mäest alla tuhisedes. Uuenduslik Superflow süsteem võimaldab tuua läätse lisaventileerimiseks raamist eemale, et tagada võimalikult hea õhutus mäkketõusul, tegemata samas järeleandmisi silmade kaitsmisel laskumiste ajal. Prillid püsivad tihedalt vastu nägu ja sobivad hästi kiivriga.

Metsa ja mägedesse

Paindlike ja vastupidavate OAC XCD matkasuuskadega ei ole tähtsust, kas liigud metsas puude vahel, põlvini lumes või hoopis mäesuusatad. Liikuda saad nii paakunud kui ka puuderlumel.

Suuskade all asub integreeritud Mohäär Mix-nahk, mis annab pidavuse ning suusad ei vaja määrdeid. Suusad sobituvad X-Trace’i ja EA-sidemetega, mida saab omakorda kinnitada pea igale jalatsile.

Kompaktne seljakott mägedes liikujale

Ükskõik, kas mäesuusatad või ronid mööda kaljuseinu. Ferrino Maudit on disainitud mägedes liikujale, sõltumata tegevusest ja tingimustest. Kott on mugav ja ergonoomiline, toestab mitmel moel selga ja puusavööd ning jaotab koormuse ühtlaselt. Asjad saab kiirelt kätte, kuna kott avaneb täielikult kogu ulatuses. Lugematul arvul taskuid ja aasasid kõikvõimaliku varustuse jaoks. Alates kiivri, kirka ja matkakeppide aasast ning lõpetades suuskade kinnituse ja joogisüsteemi valmidusega.

Vahelduvateks oludeks

Mitmekülgne Vaude Gald 3in1 on mõeldud äärmuslikult vahelduvateks oludeks ja pikkadeks matkadeks. Vähese aktiivsusega väga soe, aktiivselt liikudes hästi hingav. Jätab kuivaks ka pika saju korral. Koosneb kahest jopest, mida saad kanda vastavalt vajadusele. Sisejope on mõnusalt pehme ja soe. Elastse välisjope veepidavus on 15 000 mm ja see hingab hästi. Lisaks lukud kaenla all täiendavaks õhutuseks.

Tõeliselt kerge ja soe

Taskusse pakitav Vaude Kabru Hood II sulejope on loodud jäistele talvematkadele ning külma baaslaagritesse. Tõeliselt kerge ja soe. Soojustus koosneb 90% ulatuses pardi udusulgedest (850 cuin), mis teeb jope õhuliseks ja soojaks. Parema hingavuse jaoks on kaenla all elastsed siilud. Jope on vetthülgav. Toodetud keskkonnasõbralikult.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *