TOOTEUUDISED

Fjällräveni naistejope Expedition Pack Down Hoodie

Kerge ja kompaktne sulejope sobib talvisteks tegevusteks. Kergesti pakitav seljakotti või taskusse. Hanesulgedest polsterdus on eetiliselt toodetud. Sünteetiline isolatsioon õlgadel tagab täiendava vastupidavuse rõhu ja niiskuse vastu. Materjalid on säästlikult loodud, pidades silmas kõrget töökindlust külmades tingimustes.

Vaude meestepüksid Sesvenna Shorts II

Lühikesed soojustatud püksid pakuvad mägedes kaitset külma eest. PrimaLoft® Silver Insulation Eco voodriga pükse saab hõlpsasti suusapükstele peale tõmmata. Tänu venivale vöökohale sobivad need hästi ka aktiivsete spordialade harrastamiseks.

Fjällräveni meestejope Vidda Pro Wool Padded

Vastupidav ja soe villaga polsterdatud jope sobib suurepäraselt matkamiseks ja talvisteks seiklusteks metsas. Pealismaterjal G-1000 Eco pakub kaitset tuule eest, on vetthülgav, hingab hästi ja kuivab kiiresti. Jätkusuutlik polsterdus on valmistatud hoolikalt valitud Rootsi villast ja PLA-st (maisitärklisest bioplast). Jope kapuuts on reguleeritav ning tänu taaskasutatud villale väga soe. Kaheksa suurt taskut hoiavad kõik vajaliku käe-jala juures.

Jack Wolfskini reisi­seljakott TRIAZ 32+8

Kerge seljakott reisimiseks. Stiilse mati välimusega HEXA POW kangas on sulgkerge, ometi väga vastupidav tänu kuusnurksele struktuurile. Seljakotil on mitu taskut asjade paremaks hoidmiseks ning sülearvuti ja tahvelarvuti jaoks on spetsiaalsed polsterdatud taskud. Koti mahtu on vajaduse korral võimalik suurendada 8 liitri võrra.

Petzli pealamp IKO

Kerge ja võimas pealamp, millel on AIFIT-peapael, üliõhuke lambikorpus ja energiaallikas tagaosas. Mitu leedi on optimaalselt jaotatud, et tagada visuaalne mugavus. Pealamp on varustatud kolme standard-patareiga ja sobib tänu Hybrid Concept-disainile ka Core’i laetava akuga.

Vaude magamiskott, tekk, mantel Gamplüt 800 SYN

Sünteetilise täidisega magamiskott on õige valik paljude tegevuste jaoks. Sobib kasutamiseks nii matkal kui ka lihtsalt lebotamiseks koduõues. Spetsiaalsed käeaugud ja lukk jalapoolses otsas muudab selle mugavaks soojaks mantliks, mida on hea kasutada siis, kui temperatuur hakkab langema. Nii saad olla soojas, kui istud lõkke ääres ja loed raamatut või kui püüad kala. Täielikult avatuna saab magamiskotist mugav tekk ühele-kahele inimesele. Sooja sünteetilise täidise eest on kerge hoolitseda ja see kuivab kiiresti. Samuti hoiab see tõhusalt soojust ka niiskena.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *