TOOTEUUDISED

Autohome’i auto katusetelk Maggiolina Airlander M

Maggiolina Airlander on edasiarendus Maggiolina Adventure’ mudelist – parandati aerodünaamilisi omadusi, millega saavutati väiksem müra ja kütusekulu ning paremad sõiduomadused maanteekiirustel. Tänu sellele on Airlander parim kaaslane pikkadel puhkusereisidel, kus enamik distantsi läbitakse maanteedel ja kiirteedel.

Fjällräveni matkapüksid Abisko Midsummer

ISPO 2019 messil auhinnaga pärjatud püksid on kergest ja hea hingavusega G-1000® Air Stretchi materjalist, mis tagab suurema liikumisvabaduse. Materjal on kiiresti kuivav ja hea hingavusega, lisaks on külgedel lukkudega ventilatsiooniavad. Ideaalsed matkamiseks ja reisimiseks seal, kus jalad vajavad kaitsmist päikese ja putukate eest.

Colemani kämpingulatern TWIST+300

Twist+300 on vastupidava konstruktsiooniga ja purunemiskindlate läätsedega usaldusväärne kämpingulatern. Laetava liitium-ioonakuga laterna komplektis on 230 V laadija ja USB-kaabel. Patenteeritud BatteryLock™-i tehnoloogia väldib aku voolukadusid. Valgusväljund on 50–300 luumenit ja tööaeg 9–75 tundi.

Päikesepaneel Powertraveller Kestrel 40

Volditav, 12 W päikesepaneel koos sisseehitatud 10 000 mAh akuga. Veekindel vastavalt IPX6 standardile. Tugijalg tagab päikesepatarei efektiivseks tööks parima kaldenurga. Sobib tahvelarvuti, nutitelefoni, GPSi, kaamera, kella, pealambi ja palju muu laadimiseks.

Spordikell Suunto 7

Uuenduslik Suunto 7 kell ühendab Suunto mitmekülgse spordielamuse ning Wear OS by Google™-i kasulike nutikella funktsioonidega. Läbi Google™-i kuulad muusikat, loed sõnumeid, vaatad ilmateadet ja palju muud. Kellal on 70 eelhäälestatud režiimi sportimiseks, lisaks mitu spordipõhist funktsiooni. Avasta uusi teekondi, kasutades Suunto äppi või offline-kaarte!

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *