Seišellid – unistuste reis tänu pandeemiale

Kui üks uks sulgub, siis teine avaneb. Reisisellid teeb koroonakriis leidlikuks, sest piirangute tõttu ära jäänud reisid tuleb asendada teiste sihtkohtadega. Just nii sattus Seišellidele Peeter Kuus.

Ilmselt on paljudel reisihuvilistel mingisugunegi „unistuste edetabel“ paikadest, kuhu kunagi minna sooviks. Minu personaalses edetabelis olid Seišellid kindlalt olemas, kuid alles kusagil neljandas-viiendas kümnes ehk siis rubriigis „küll kunagi ikka jõuab!“. Tegelikult ainus naljakas assotsiatsioon Seišellidega oli ammuse „Ärapanija“ klipp, kus keeleharjutusena tuli korrata mingit s-idest kubisevat lauset, mis kirjeldas kunagise ärituusa ja kunagise seltskonnadaami reisimist Seišellidele.

Pandeemia tõi ka mulle kaasa juba ammu planeeritud reiside ärajäämise ning kerge ärevuse võimalike alternatiivsete karantiinivabade sihtkohtade suhtes. Seepärast tuli juhuslik uudis saarte taasavamisest suurepärase võimalusena ning omamata mingit ettekujutust eesootavast, tuli piletid kohe ära osta. Enne reisimist tasuks endale siiski vähemalt see selgeks teha, kas sihtkohas on parasjagu kuiv või vihmane hooaeg. Kuigi minu reis langes aprillile ehk siis kokkuleppeliselt kuivale hooajale, ladistas vihma ajuti päris võimsalt ja jääb vaid üle imestada, milline näeb välja nende vihmahooaeg.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga