Kroonika

Juubelinumbri fotonäitus

GO Reisiajakiri korraldab juubelinumbri puhul suure fotonäituse „Toome maailma lähemale“, kus oma reisipilte näitavad Eesti parimad fotograafid ja tuntud rändurid: Jaan Tätte, Peeter Laurits, Kaupo Kikkas, Marko Matvere, Peeter Vähi, Rein Maran jpt. Soovime fotode kaudu tuua eestlastele koju kätte killukesi kaugetest paikadest. Oktoobrist saab reisipilte näha Eesti Kontserdi Pärnu kontserdimajas, hiljem liigub näitus edasi Tallinna ja Jõhvi kontserdisaalidesse. Näituse lõppedes loosime fotod välja meie ajakirja tellijate vahel.

Kõik pildid koos autorite taustalugudega on väljas ka meie juubelinumbri veebilehel reisiajakiri.gomaailm.ee/50

Kaks aastat jalgrattal!

Šveitslane Jean-Baptiste Dodane alustas Zürichist mastaapset jalgrattareisi mõttega, et läbib aastaga umbes 15 000 kilomeetrit.

27. augustil postitas ta blogisse rõõmuhüüatuse: „Kaplinn, ma sain hakkama!” Esialgsete tagasihoidlike plaanide asemel oli reis teda kahe aasta jooksul viinud läbi 25 riigi ning ta oli kokku läbinud 26 500 aukartustäratavat kilomeetrit.

Dodane ise nendib enda blogis: „Alustasin reisi mõttega, et teekonnal võivad mind oodata 1001 ohtu ning riski.” Millega ta reisi vältel kokku puutus ning kuhu teekond teda viis, saab täpsemalt lugeda meeleolukast ja fotoderohkest blogist freewheely.com

GO Reisiajakirjal valmis register!

9 aastat ning 50 numbrit on GO Reisiajakirjal nüüd seljataga! Selle aja jooksul oleme koos oma autoritega jõudnud tiiru teha pea kogu maailmale, tuues lugejani kõige eksootilisemaid kultuure ning erilisemaid elamusi!

Selleks, et meie lugeja kiiresti ja mugavalt soovitud teemani jõuaks, oleme väikeseks juubeliks koostanud kõigi seni ilmunud lugude registri. Otsingut saab teha teema, autori, pealkirja, rubriigi ja riigi lõikes. Register on leitav aadressil reisiajakiri.gomaailm.ee  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *