Karola Lepasaar: „Dubai on erakordselt luksuslik linn!“

Eesti naise viis Dubaisse huvitav töö. Nimelt asus sealne arenguagentuur muude hiigelprojektide kõrval arendama ka tervishoiu vabatsooni. „Sattusin õigel ajal õigesse kohta,“ ütleb Karola.

18. sajandi kalurikülast on saanud üks luksuslikumaid linnu maailmas. Kas ka igapäevaelus on seda tunda? 

Jah, Dubai on erakordselt luksuslik linn. Ja see on imago, mida Dubai tahab ja suudab jätkuvalt hoida! Marmorist lennujaam, suurepärased autoteed, maniküüritud pargid, urbaniseeritud mererand, superteenindusega tipphotellid ja restoranid, suursugused kinnisvaraprojektid ja inimesed, kes ei arva, et oma jõukust peaks häbenema või peitma. Jõukust ja luksust tunneb-näeb seal linnas igal sammul. Tänavatel kimavad uusimad sportautod, läbi öö on erakordselt hästi valgustatud ka kõige pisemad maanteed. Kaubanduskeskustes on terved korrused pühendatud tippmoefirmade ning kellade ja ehete poodidele ning kui kohalikus suuremas toidupoes pole Uus-Meremaa rohuveise liha või viit eri mangot viiest eri riigist, on midagi viltu.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *