Fotojahimehed Botswanas

Kaido Kama käis novembris loodusfotograafist bioloogi Rein Kuresooga Botswanas. Reinuga koos Aafrikas seigelda on tõeline elamus, sest ta tunneb ennast Aafrika looduses väga koduselt.

Mõni aeg tagasi tuli Kuresoo Reinuga jutuks, et ta võtab oma Aafrika-retkedele aeg-ajalt sõpru ka kaasa. Ja kui siis selgus, et üks selline võimalus avaneb novembris 2022, polnud pikka ja mitut pidi mõtlemist. Juba see on suur väärtus, kui saad käia uues ja võõras paigas koos eestikeelse teejuhiga. Topeltväärtus on see, kui teejuht teab ja tunneb hästi kanti, kuhu minnakse. Rein on bioloog, loodusfotograaf ja raamatuillustraator ning tunneb Aafrika loodust põhjalikult. Kes ei usu, lugegu tema raamatut „Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed“. Edaspidises jutus on päris suures osas kasutatud just Reinu käest kuuldud tarkusi.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *