Eesti ellujääja Heleri Hanko

Heleri Hanko on korduvalt nomineeritud aasta matkajaks ning matkamise populariseerimiseks on ta palju ära teinud: peaosalisena telesaates „Rabaradapidi“, naiste matkagrupi Näkid Metsa matkajuhina, festivalidel ning meedias üles astudes. Nüüd lisandub sellele kõigele ka National Geographicu Eesti ellujääja ehk visa hinge tiitel.

Heleri oli National Geographicu Eesti ellujääja konkurentsis ainus naine ning räägime temaga päeval, mil ta oma võidust teada sai. Heleri on siiralt üllatunud, õnnelik ja ootusärev eelseisva suhtes, kuna Delfil on plaanis teha võitjaga seiklusvideo, ning lisab: „Kui ma kandidaate vaatasin, olin üllatunud, sest meil on Eestis ju nii palju matkanaisi, et kuidas mina seal ainsana kandideerin.” Üllatav on see tõesti, kuna selle aasta Eesti Matkaliidu poolt aasta matkaja tiitlile olid koos Heleriga nomineeritud ainult naised – kokku neli tugevat alpinisti või pikamaamatkajat.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *