Väike reis Tartusse. 2

Üks päev Tartus. Käisime koos emaga Tartus. Külastasime Raekoja platsi, Kaubamaja, Tasku ostukeskuse. Anne kanal oli väga hea koht vaba aja veetmiseks.

Otsustasime emaga, et sõidame üks päev Tartusse, sest ema pole seal veel käinud. Huvitav on see, et  Tartusse saab minna kui bussiga kui ka rongiga. See oli väga hea üllatus, sest otsus minna Tartusse oli tehtud juuli kuus, kõik mäletavad meie kuumad ilmad. Valisime kiirrongi ning jõudsime päris kiiresti. Rongis oli rohkem ruumi jalgadele ning õhk tundis kuidagi värskem.

Saabudes Tartusse me ei saanud alguses aru kus me asume, sest me ei näinud ühtegi linnakaardi. Küsisime teisi inimesi ning tänu neile leidsime oma tee kesklinna.  Kui me jõudsime Raekoja platsini meie silmade ees oli väga  ilus vaade: peaagu tühi väljak, kus oli väga romantiline purskkaev.

Jalutasime natuke aega kesklinnas, päris huvitav: turg, bussijaam, sillad. Pärast seda otsustasime minna Anne kanali juurde. See oli väga huvitav ja korralik koht vaba aja veetmiseks. Kuna ilm oli väga palav otsustasime, et läheme ujuma. Soe vesi, kalad- tore elamus. Avastasime, et seal on ka oma ala lastele- hea idee, kui järgmine kord võtame lapsi kaasa.

Pärast lõunat läksime Kaubamaja ja osukeskuse Tasku vaatamas. Midagi erilist me ei leidnud ja kuna vaba aeg hakkas lõppema otsustasime minna lõunale ja pärast seda kohe rongi peale.

Meie väike reis oli väga hea elamus- rahakott korras ja muljed on ikka kaasas. Kui on soov midagi muuta, võib vabalt minna Tartusse. See ei nõua palju raha ja aega. Üks päev, aga tunned end palju paremini.

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga