Tutvustame Tourestil Go Hotel Shnelli uusi apartemente!

Meie sõberhotell Go Hotel Shnelli alustas laienemist, mille tulemusena avatakse sel suvel 13 uut apartement-tüüpi peretuba. Uute tubade võimalusi tutvustame täna algaval turismimessil Tourest!

Go messiboks Tourestil 2014

Meie messiboks Tourestil on see aasta muutunud õdusaks hotelliks – enamik uutes ilusates peretubades kasutatud elementidest on messiboksis esindatud. Nii saad juba nüüd oma silmaga kaeda, milline meeleolu uhiuutes tubades hakkab valitsema.

Go Hotel Shnelli juhataja Hanna Kilumetsa sõnul tingis hotelli laienemise reaalne vajadus uute hotellitubade järele. „Hotelli täituvus on väga kõrge, eriti suveperioodil, suursündmuste ning pühade ajal, mil kõik toad on reeglina juba pikalt ette välja müüdud. Uued apartement-tüüpi peretoad võimaldavad majutada rohkem külastajaid ning ühtlasi pakkuda klientidele laiemat ruumide valikut,“ sõnas Hanna Kilumets.

Uue hotellitoa 3D-pilt

Senistest avaramate peretubade keskmine suurus jääb vahemikku 40 ja 50 ruutmeetrit. Apartemendid on lisaks ootuspärasele varustatud kööginurga ning vanniga. Sisekujundus on rõõmsameelne, neutraalsetele värvitoonidele annavad aktsendi laimirohelised sisustuselemendid. Üks tuba mahutab neljaliikmelise pere või sõpruskonna.

Lisaks pakume Tourestil muidugi soodsaid lennupileteid ja päikesereise, mille hinnad algavad 345 eurost. Lisaks ollakse messil väljas oma toodetega, milleks on elamusreisid ning linnapuhkuse paketid. Aastase reisikindlustuse saab messilt 55% tavahinnast soodsamalt.

Ühtlasi on Go messiboksis sooduspakkumistega esindatud Go Reisiajakiri ja Go Reisiraamat. Tulge uudistama!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga