Tervete Looduspark – mõnus koht peredele ja muinasjutusõpradele… 1

Selle aasta augustis külastas meie pere- ema isa ja kolm last Tervete Loodusparki Lätimaal. Me ei olnud sellest kohast kohe midagi kuulnud enne ühte väikest juhuslikku infot, tulla Green Week nädalale. Kunav roheline mõtlemine on hingelähedane, siis vaatasin kus kohas seda üritust peetakse. Kui nägin reklaami, olin sõna otseses mõttes sellesse kohta armunud enne kui olin seal käinud. Kohapeal olles oli kõik veel palju huvitavam ja muinasjutulisem. Otsustasin, et koju tulles räägin kõigile sõpradele sellest imelisest kohast nagu Tervete Looduspark. Ei saa mainimatta jätta,et see oli 2009 aastal silmapaistvaim sihtpunkt Lätis Euroopa turistide seas. Kas Teie teadsite sellisest kohast midagi? Kui ei siis on mul Teile näidata mõned fotod, et huvi äratada ja tutvustada seda põnevat kohta. Kellele fotodest jääb väheks siis rohkem lugeda www.mammadaba.lv Nimelt mammadaba tähendab läti keeles Emake Loodust ja on Tervete Looduspargi kaubamärk. Riiast 44 km läbi Jelgava Leedu poole.


Notice: Only variables should be assigned by reference in /data01/virt110251/domeenid/www.gotravel.ee/reisikirjad/wp-content/themes/go_reisikirjad 2.0/comments.php on line 11

1 KOMMENTAAR

  • Olev Mihklisaar kommenteeris

    Olen käinud Tervetes esimest korda umbes 30 aastat tagasi ja olime vaimustuses.Nüüd taas külastades oli üllatus suur, sest viimasel ajal on palju juurde rajatud ja veel käsil. Igal juhul soovitan kindlasti külastada, eriti lastega. Mõnus ööbimiskoht on kämping veehoidla kaldal.Lätlased on tublid! Külastage ka Rundale lossi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *