Telesaade Nordea ümbermaailmareisist 3

Katamaraan Nordea alustas eile ookeaniületust. Esimesed telesaated Matvere-Tätte ja nende kaaslaste merereisist jõuavad eetrisse veebruaris 2011. Et saated korda läheksid vajatakse asjalikke kaasalööjaid.

Nordea ümbermaailmareisi korraldav MTÜ Keskeakriis ja teleprodutsent Artur Talvik otsivadki inimesi, kes oleks valmis stuudios ja väliekspeditsioonidel osalema.

Stuudiokülalisteks  otsime inimesi, kes on ise liikunud Nordea meeskonna marsruudil (vaata www.ilmareis.ee), kes on neid sihtkohti filminud või pildistanud ja oskaks neist paikadest rääkida.

Mängima ootame inimesi, kes on valmis selleks, et nad saadetakse täitma põnevaid ülesandeid mõnes Estonian Airi sihtkohas.  Neil tuleb oma reis Nokia mobiiltelefoniga filmida ja konkureerida teiste samasuguste seiklejatega. Peaauhinnaks reis katamaraanil „Nordea“ 2012 suvel.

Kui oled valmis pööraseks teleseikluseks, postita vastav teade www.go.ee blogimaailmas või GoMaailma lehel Facebookis ja kirjelda lühidalt mõnd oma varasemat seiklust. Väljavalitutega võtavad Artur Talvik ja Tiit Pruuli ühendust ning saadavad nad uutele seiklustele.

3 kommentaari

1 Trackback

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga