Tallinn Lennujaam 10 Euroopa parima seas!

Tallinna Lennujaam positsioneerib end kui hubaseimat ning on parimate nimekirjas uustulnuk. Eraldi on välja toodud nahktoolid, tasuta Skype-kabiin, kohalikke tooteid müüv pood ja ainulaadse (laenutus)süsteemiga raamatukogu. Reisijad leiavad, et meie lennujaam on puhas, suurepärase disainiga ning mugav.

EU-B-Tallinn

Loe täismahus inglisekeelset artiklit siit!

Lennujaama sisekujundus mõjutab kõiki hiigelhoonet läbivaid inimesi alates reisija saabumisest lennujaama, lendamiskogemusest ja pardale mineku protseduuridest. Seni on meeldiva lennujaamateeninduse peamised tunnused olnud suured kommertsrajatised ja lihtne suunanäitamine, kuid moodsad õhuväravad panustavad rohkem positiivse meeleolu loomisele.

“Koostöös heade partneritega oleme võtnud eesmärgiks luua väravatesse mugavaid istumisnurkasid, kus reisijatel on hea korraks aeg maha võtta ja lendamiseks valmistuda,” räägib Tallinna Lennujaama müügijuht Rasmus Kabun. “Meile on olulised reisijate arvamused ja ideed,” lisab Kabun. Viiendas väravas valmis eelmisel aastal koostöös EAS-iga lastele mõeldud Lotte mängumaa ning terve värava ooteala tutvustab Eesti loodust ja Eestis reisimise võimalusi. Viimase uuendusena kleebiti värava põrandale 3D-kleebis, mis tekitab õige nurga alt vaadates tunde, nagu seisaksid lennukisse suundujad keset raba kitsal laudteel. Erakordselt populaarse, omamoodi vaatamisväärsuseks kujunenud idee autor on reklaamiagentuur IDEA AD.

Valgustuse, piltide ja sisekujundusega on Schipoli Innovative Gate’i projektis loodud lõõgastav ja esteetiliselt meeldiv keskkond. Dünaamilised valgusefektid muutuvad, et kajastada pardalemineku protsessi iga etappi, värava sissepääsu juurde on paigutatud suured ekraanid, et näidata sihtkohast pilte ja videosid koos olulise lennuinfoga.

Liikuvad kõnniteed on lahedad, kuid värvilised liikuvad teed, nagu Chicagos, on veel mõnusamad. Tore ajaviide on jalutada terminalide vahel monorelsil ja hüpata kõnnitee lõpus maha.

Allikas: Estonian Air’i pardaajakiri, november 2014 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga