Seiklusi täis reis Hollandisse :)

Viimati kui hakkasime tallinnast tartu sõbra poisi sünnipäevale sõitma siis juhtus selline asi et nii umbes mäo ristis sai üheskoos hoopis otsustatud et läheme hoopis nädalaks euroopasse. Kuid enne kuimeiloli selge et millisesse euroopa riiki me liigume sai auto nina keeratud pärnu peale. Enne lätit sai otsustatud et reis saab olema pikk ja suundume Hollandisse.

Kuna meist keegi polnud kunagi autoga euroopas käinud ei kujutanud meist keegi ka ette kui pikk tee võib hollandisse olla ja kuidas seda läbima peaks. Sõideti muidugi vahetustega ja peatuti ainult söömiseks ja jalgade sirutamiseks ning sellise tempoga saime hollandisse sõidetud 26 tunniga ja sattusime sinna lihavõtte pühade aeg mis teadavalt sealse rahva pidupäev. Kuigi olime unistanud juba Saksamaale jõudes et saaks juba kohale ja ennast pesta ja riideid vahetada. siis selgus kohapeal et hotellidega on pühadel kitsas ja vabu kohti pea et pole. Kui on, siis öö hind oli selline mis oleks pisara silma võtnud ja nii saigi otsustatud et pestakse ennast tanklas ja magatakse esimene öö autos, kui magatakse.:)

Pestud, riided vahetatud, oli esimene suund linnapeale ja see mis seal juba nähti ei unune minul ilmselt kunagi. Inimesed olid linnas rõõmsad ja polnud sellist vaenutsemist nagu meil eestis ja mingit rahvusest tingituid konflikte nagu meil igas ööklubis kohtad ei ole seal arugi saada. Kõik olid sõbralikut ja tahtsid lihtsalt olla ja hetke nautida. Kuna linn oli suur ja tänavad kitsad ning keerulised, oli meil hiljem auto leidmisega suuri probleeme aga leidsime siiski ja oma esimese öö magasime autos ja järgmisteks päevadeks saime soodsad hotelli kohad.Pean tunnistama et see nädal möödus suht kiirelt ja kui oli tagasisõidu aeg siis avastasime et ei tea kas kütuse ja söögi jaoks rahasi jätkubki aga õnneks vedasime välja ja jõudsime õnnelikult tagasi eestisse. Kuid olen üsna veendunud et seda reisi ei unusta meist keegi. 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *