Saadame ühe blogija Tätte ja Matverega ümbermaailmareisile 12

2. oktoobril on Sul reaalselt võimalik sõita ümbermaailmareisile. Koos maailmarändurite Tätte ja Matverega saad tasuta kaasa seilata Nordea esimesel reisietapil Tallinnast Visbysse!

Mida tegema peab?

 • liitu GoMaailmas Go blogiklubiga
 • kirjuta GoMaailma blogisse üks või mitu juttu oma reisielamustest Eestis või väljaspool
 • jaga oma blogipostitust oma sõprade ja tuttavatega, kutsu neid kommenteerima ja hääletama

Postitus, mis 20.septembriks on kogunud kõige rohkem lugejate kommentaare ja GoMaailma blogi reiti, saadabki autori merereisile!  Koju tagasi toob Sind GoTravel.

Lisaboonusena kogub iga GoMaailma postitatud blogi sissekanne ning kommentaar väärtuslikke punkte, kus üks punkt = üks kroon ning mille eest on võimalik lunastada GoMaailma keskkonnast tasuta reis.

Selgituseks: jagada saad oma postitusi erinevates sotsiaalmeedia keskkondades, näiteks Facebookis või Twitteris, foorumites ja oma isiklikes blogides. GoMaailma blogi rate on aga GoMaailma sisene hindamissüsteem, “thumbsUp ja thumbsDown” ikoonid leiad iga postituse alt. Eesmärgiks on koguda oma postitusele kõige rohkem sõprade toetust läbi kommentaaride ja hinnangute!

Vaata meie üleskutseid ka Facebookis ja Twitteris

12 kommentaari

 • Marilin kommenteeris

  see oleks kyl üks meeldiv reis:)

 • Anu kommenteeris

  tõesti oleks

 • Ove kommenteeris

  Kas võitja on siis konkreetne postitus? Selles mõttes, et kas saan õigesti aru, et kui üks inimene teeb mitu postitust, siis nende kommentaaride arvu ja reiti kokku ei liideta vaid arvesse läheb vaid enim hääli saanud postitus?

 • Anti Teraväe kommenteeris

  Jah, võitja selgub konkreetse postituse eest. Postitus, mis on kogunud ühtekokku kõige rohkem kommentaare ja hindeid, ongi võidupostitus.

  Arvesse lähevad ka Facebooki Like ning Twitteri säutsumine.

 • Blog Admin kommenteeris

  Samas juhin kõigi blogijate ( sh ka konkursi omade) tähelepanu, et mitut postitust tasub siiski kirjutada. Oma postituse kirjutamise eest kogute ju punkte, samuti ka kommentaaride eest. Peale sõprade loevad neid ka teised inimesed. Tore tekst tekitab soovi kaasa mõelda/öelda ja see lisab punkte juurde. Ümberilmareisile saab kaasa üks, aga järgmise reisi jaoks raha koguvad kõik blogijad:).

 • Kas see on ikka õiglane? kommenteeris

  Blog Admin kommenteeris 5. sept 2010 18:27

  GoMaailma vaatenurgast vaadatuna on Ove postitus erandlik, sest see on siiski kõik üks reis, mis päevikuna jätkub reisi kulgemise käigus. Kommenteerige ikka õige päeva postituse juurde:). Me loeme kõik kommentaarid kokku, mis käivad postituse / 8 päevaga 8 riiki/ kohta. Blog Admin

  Hei!
  Kopeerisin Ove postituse alt admini kommentaari siia, kuhu teised võistlejad ka ehk vaatavad, kõigi postituste kommentaare nagunii ei jõua enamus läbi lugeda. Kõigi kommentaaride kokkuarvestamine Ove järjejutu juures on okei mu meelest, aga kas see on ikka õiglane, et ka pöidlaklikid ühte patta lähevad, sest kui muidu saab ühe postituse juures pöidlaklikki vajutada ühest arvutist ainult korra, siis Ove ühe jutu juures, mis osadeks jagatud, saab neid klikkida iga eraldi loo juurde? See võimalus asetab ühe võistleja eelisolukorda. Kahju on neist võistlejatest, kellel ka pikad lood, aga kes ei taibanud neid osadena avaldada.

 • Marie kommenteeris

  Osadeks jagatud postitused peaksid võistlema eraldi või siis ärge klikke üldse arvestage, muidu seate võistlejad väga ebavõrdsesse olukorda.

 • Ralf kommenteeris

  Kuna üleskutses on öeldud, et postitus (1!, kuna sõna ju ainsuses), mis kogub kõige rohkem kommentaare jne, on võitja, siis peakski just üks postitus välja valitama (mitte ühe inimese mitme postituse summa). Kuna pole öeldud, et üks reis=mitu postitust ja see loetaks lõpuks üheks, siis peavad kõik postitused ikka eraldi võistlema isegi siis kui tegemist ühe ja sama inimese mitmes järgus kirjutatud looga. Vastasel korral seaksite ebavõrdsesse olukorda need, kes siin esimestena postitasid ja nüüd võib-olla pidevalt jooksvalt ei jälgi ja jäävad heas usus tulemust ootama, teadmata, et kui kirjutaks iga päev ühe loo juurde, siis oleks võiduvõimalus suurem. Pealegi saab ju üks inimene panna igale eraldi postitusele ühe kliki, mistõttu mitu postitust teinud inimene saaks ühelt ja samalt inimeselt näiteks 6 klikki samal ajal kui ühe postituse teinu saaks vaid ühe. Soovin korraldajatele õiglast otsustamist!

 • Kaido kommenteeris

  Olen mõtetes sinuga

 • Liina Selter kommenteeris

  Mõned lasevad sõpradel massiliselt kommenteerida ja hääletada… Oleks mul ka nii häid abivalmeid sõpru…
  Peaks ka laskma kommenteerida sõpradel massiliselt, siis võidaks ehk aga kahjuks jään lootma, et keegi teine kommenteerib 🙂

 • Ralf kommenteeris

  Mis toimub? Miks võitjat pole välja kuulutatud?

 • karina kommenteeris

  Kes võitis?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga