Roadtrip – 20.august – Montenegro (Budva)

Hetkel oleme siiamaale lihtsalt rannas lebotanud, mis asub meist umbes 50m kaugusel. Õhtuti joome Mojitosid ja nii see läheb. Ilmad on sellised 40 kraadised ja 6 tundi rannas aega veeta pole mingi probleem. Kui palav hakkab, siis tõmbad end varju alla ära. Täna näiteks jalutas rannas üks mees oma väikese ahvikesega, kellel olid teksapüksid jalas :) Rohkem huvitavat nagu polegi rääkida. Homme hommiku poole hakkame Bar'i poole sõitma, äkki siis läheb elu selliseks, et on midagi rääkida ka. ..senika aga siis pilte!

Rannad on Montenegros üldiselt väga mustad. Iga asja eest tuleb maksta (näiteks 1 vari + 2 tooli oli 10 eurot päev). Joogid on üsna kallid, sest sellises kuumuses ei jää muud üle kui lihtsalt see kallis jook osta. Enamus kohtades kraanivesi joomiseks ei kõlba. Samas, igalpool pakutav kohalik nö limonaad on aga supper. Arvan, et see on tehtud sidruni koortest(vähesel määral), sidrunitsest ja suhkrust. VÄGA hea! Igalpool maitseb aga see väga erinevalt.

Meie pere lapsi vaadatakse siin aga nagu ilmaimesid, sedaenam, et nad on blondid. Inimesed lihtsalt lähevad mööda ja kõva häälega imestavad kui armsad lapsed on jne. Tähelepanust puudust igatahes ei ole.

Rand, mille ääres peatusime pikemalt, nägi välja siis selline:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga