Roadtrip – 16. august – Poola elu

Täna hommikul ärkasin 6.35 ja koheselt ärkasid ka teised. H. oli krapsti üleval ja tahtis kohe sõitma hakata. Ülim aktiivsus. Nüüd 7.35 saime Kaunasest liikuma. Kraade on 18.

Nagu ma aru sain, siis tänane sihtmärk on poole Poola peale jõuda. Õhtu lõpuks panen kirja, kas õnnestus või äkki jõudsime isegi kaugemale. H.’l on igatahes plaanis sõita Montenegrosse kolme päevaga. Julged sihid arvestades seda, et ta sõidab üksinda.

*Miks keegi ei öelnud, et TERVE tee Lätist Poolani on üles kaevatud? Ükskõik kuhu ka ei läheks, isegi eriti hilja õhtul, on sellised ummikud, et paha hakkab. Ma arvan, et umbes tund aega läks meil kindlasti väärtuslikku aega kaduma ummikutes istudes.

Kell on 19.08 ja kokku oleme aega kaotanud umbes 6 tunni jagu, sest teetööd ja nendest tekkinud ummikud on iga paari km tagant. Käisime kella 14 ajal Varssavis ja seda mitte sihilikult. Naviga oli veidi valearvestusi ja seetõttu sõitsime sealt läbi. Hullult vaimustusse sattusime õega. Ligikaudu 30 km täis igasuguseid vaatamisväärsusi tee ääres, pluss loomaaed, suured kaubamajad jne. Ühte kaubamajja astusime sisse ka. See koosnes umbes kuuest hoonest ja erinevatest majatiibadest. Jõudsime ainult A tiiba ja sellegi põhimõtteliselt jooksime läbi. Seal oli palju ägedaid ja odavate asjadega poode aga kahjuks enamustes sai sihilikult ainult sulas maksta ja need poed, kus sai kaardiga maksta, seal terminal lihtsalt ei toiminud. Tulime tühjade kätega tagasi.

Kella 18 ajal käisime ühes bensukas sooja toitu söömas, mis oli söödav, aga suht kuiv. Hea vaheldus võikudele (liiga kiire eluviis hetkel, et sooja toitu süüa). Bensuka kõrval oli muidugi ka Poolale kohaselt 2 prostituuti ja „mõnus“ oli söögi kõrvale vaadata kuidas nad tööd teevad. Nägin neid lähedalt ka ja hakkasin mõtlema, et kui prostituut olla, siis võiks ju ikka ilus ka olla. Aga kes olen mina, et teiste inimeste välimust arvustada. .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga