Reis Algarve – Lõuna Portugali! 4. Päev 3

Viagem ao Algarve! Quarto dia Algas üsna sarnaselt kolmandale - kerge hommiksöök meie imearmsas Albufeira hotellis (kuhu me otsustasime üheks ööks veel jääda, lisaks kahele mis meil ette bookitud oli)... võtsime taas basseini ääres päikest ning peale lõunat läksime Lagosesse.. mis on samuti lõunakalda lääne poolses osas. Kõigepealt otsisime endale söögi koha, sõime kõhu täis ning läksime kohalikke randu avastama..

Ka seekord õnnestus meil hingematvaid kohti leida.. ning mul õnnestus juua kohvi sellises kohas kus vaate eest miljon on sama hea kui mitte midagi maksta, sest see oli lihtsalt hindamatult ilus. Koht oli kaljudevahel kus lisaks oli veel väike vaikne rannakene, kus me istusime tükkaega, keegi sõnagi ütlemata, sest lihtsalt polnud vaja – nii hea oli. Täiesti selline log off yourself koht, kus lihtsalt nautida ookeani laineid ning kohinat…
Kui eelmine päev oli fantastiline oma olemuselt ja kohtadelt mida me nägime, siis neljaspäev on seda 100x veel rohkem.
Nii mööduski meie aeg rannas vaikides, lihtsalt olles … lõppedes imeilusa päikseloojanguga…
Õhtul käisime söömas ning õhtu saigi lõpetatud… ma arvan et rohkem ei olegi midagi öelda.
Kui Te nüüd arvate, et enamik järgevatest piltidest paljud on just kui ühesugused, siis võib-olla jaa Teie jaoks, kuid mulle on nad kõik isemoodi.
Märksõnad: log off, ookean, ja puhkuseks polegi rohkem vaja..!

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga