Rannu Mäkketõus – mootoratatastega kõrgustesse 54

Mäkketõus ehk siis Hillclimb on üritus kus vägevate mootoratastega sõidetakse mäest ülesse:P Esialgu võib see tunduda, et mis see siis ikka on aga kui Seda oma silmaga näha on see päris vägev üritus:)

2010 Suvel sai siis käidud kahjuks aint ühel Eesti Mäkketõusu üritusel, eelmine aasta sai päris mitmel käidud. Viimane millel käisin oli siis Rannu Mäkketus. Selle pisiku sain külge oma sõbrannalt Ilianilt, kes viis meid esimesel korral seda vaatama.

Ja ütlen see on päris äge. Kui ikka motikad oma mootorid vurisema panevad siis tuleb selline hääl sealt et hoia piip ja prillid.

Võistlus näeb välja selline, et Mootorattad järjekorras üritavad ala 90 kraadisest mäest ülesse saada, kes jõuab tippu kõige kiiremini ongi võitja:) Ma ei oska eriti pikemalt kirjutada Panen pildid juurde Ehk siis saab rohkem aimu mis värk see selline on. Rannu Mäkketõus oli 2010 Eesti Kairkaettapp ja seal olid kohal kõik eesti parimad ja lähimad naabridki Soome, Rootsi sõitjad. See üritus on mõnus aeg Sõpradega chillimiseks ja niisama aja veetmiseks.

Võtad kaasa välitoolid, joogid, naudid päikest, kuulad head muusikat ja vaatad kuidas tsiklid mäkke ronivad. Iga üritus on oma ette eriline, kuna alati on valmistatud uued ja huvitavad mootorattad. Näiteks sellel korral oli puust mootoratas, mis sõitis täiesti omal jõul.

54 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga