Raadio Elmar kampaania “Jõuluks koju”

"Jõuluks koju" on raadio Elmar jõulukampaania, mille ideeks on tuua jõuluks koju üks õnnelik raadiokuulaja. Raadiokuulajate ülesandeks on saata kiri või video endast ja/või oma tuttavatest, kes on Eestist eemal ning vajaksid abi koju tulemiseks. Kirjuta meile, miks just sina või sinu lähedane peaks võitma tasuta reisi?

Raadio Elmar jõulukampaania «Jõuluks koju»

Kampaania reeglid

Raadio Elmar (AS Postimees Grupp, Maakri 23a, 10145 Tallinn) ja Go Travel (AS Go Travel, Toompuiestee 37, Tallinn 10133) korraldavad ajavahemikul 04. novembrist – 01. detsembrini 2019 ühise tarbimiskampaania.

Kampaania kirjeldus

«Jõuluks koju» on kampaania, mis kestab 04. novembrist – 01. detsembrini 2019 raadios Elmar.

Kampaania ideeks on tuua jõuluks koju üks õnnelik raadiokuulaja. Raadiokuulajate ülesandeks on saata e-mailile koju@elmar.ee kirju / videolugusid endast ja/või oma tuttavatest, kes on Eestist eemal ning vajaksid abi koju tulemiseks. Kirjelda olukorda ning kindlasti lisa info, mis põhjusel eemal ollakse. Miks just sina või tema peaks võitma? Kirja võib saata ka tavapostiga. Ümbrikule märkida «Elmar toob jõuluks koju», aadress Ülikooli 2a, Tartu 51003. Kiri peab olema Elmari toimetusse saabunud hiljemalt 27. novembri 2019 kella 12.00-ks. Sel aastal võib Elmari toimetusse saata ka videoklipi aadressile koju@elmar.ee. Palume arvestada, et kampaanias osalemisel jagame kirju ja videoklippe ka teiste raadiokuulajatega ning Elmari ja Go Traveli sotsiaalmeedias. Juhul, kui teema on väga isiklik ning selle levitamist ei soovita, palume see info juurde lisada.

NB! Palume kõikidel osalejatel lisada kirja ja/või klipi juurde oma kontakttelefon!

Auhind

Kampaania auhinnaks on ühele võitjale edasi-tagasi lennupiletid Go Travelilt, mis kehtivad kuni 31. detsembrini 2020.a. Lennupileteid saab kasutada lendamiseks edasi-tagasi mistahes Go Traveli partnerite poolt teenindatavasse sihtpunkti. Jõuluks koju võitja kojusaamise organiseerivad Go Traveli reisikorraldajad.

Kampaaniast tulenevad maksud tasub korraldaja, mitte võitja.

Osalemine

Tarbimismängus võivad osaleda kõik täisealised ja Eesti Vabariigi territooriumil kehtivat isikut tõendavat dokumenti omavad inimesed. Mängus osalejad on mängu raames kohustatud järgima Eesti Vabariigis kehtivat seadusandlust. Mängus osalemisega nõustuvad Mängijad Media Investments & Holdingu isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetelega (https://www.postimees.ee/tingimused/).

Võitjad

Auhinna saaja valivad välja Elmari toimetuse ja Go Traveli liikmed 1. detsembril 2019, Elmari sünnipäeval, võitjale helistatakse otse-eetris.

Muud tingimused

Võitja nimi avaldatakse Elmari kodulehel ja sotsiaalmeediakanalites. Auhinda ei vahetada muude asjade ega raha vastu ning võidu kasutamisega seotud muid kulutusi ei kompenseerita.

Võidu vastuvõtmisega annab võitja korraldajale õiguse kasutada oma nime ja andmeid korraldaja poolt läbiviidavates reklaamikampaaniates ilma täiendava hüvitiseta.

Mängus osaleja nõustub järgima kõiki käesoleva mängu reegleid ning võtab teadmiseks, et kampaania korraldaja otsused on kohustuslikud kõigile kampaanias osalejatele. Võit väljastatakse võitjale vaid juhul, kui viimane on täitnud kampaania kõiki reegleid.

Mängus ei saa osaleda AS Go Traveli ja AS Postimees Grupi töötajad ning 2018.a. kampaania «Jõuluks koju» võitjad.

Mängus osalemisega kinnitab mängija, et on tutvunud ja nõustub ülaltoodud mängureeglitega.

Korraldajal on õigus reegleid muuta vääramatu jõu ja muude oluliste asjaolude ilmnemisel.

Lisainfo saamiseks palume helistada tööpäeviti kella 9.00–17.00ni telefonil 7 427 520.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *