Puhkusereiside müügi kasv oktoobris pea 90%

Reisibüroo Go Traveli teatel kasvas puhkusereiside müük oktoobris eelmise aasta sama perioodiga võrreldes ligemale 90%.

„Müügikasvu üheks liikumapanevaks jõuks on see, et Eesti reisikorraldajad on rekordiliselt vara avanud järgmise ehk 2015. aasta suvehooaja puhkusereiside müügi,“ ütles Go Traveli turundusjuht Anu Vane. „Varajase tellija sooduspakkumised on aasta-aastalt üha populaarsemad, sest kliendid muutuvad järjest teadlikumaks ja ka nõudlikumaks. Reisiplaane tehakse piisavalt varakult, et valida reise just soovitud kuupäevadeks, näiteks koolivaheaegadeks, mil ka kogu hotellivalik on veel vabalt saadaval. Samuti kehtib varajase tellija reisipakkumistele madalaima hinna garantii, mis annab inimestele kindluse, et sama soodsa hinna eest võrreldavat pakkumist hiljem müügile ei tule.“

Varajase tellija soodustuste populaarsust näitab seegi, et kliendid broneerivad juba praegu puhkusereise ka järgmiseks sügiseks – septembriks ja oktoobriks. Populaarsemad suvereiside sihtkohad on selgi aastal Türgi kuurordid ja Kreeka, eriti Kreeta ja Rhodose saared. Uute sihtkohtadena on sel aastal valikus Costa de Almeria Hispaanias ja Calabria piirkond Itaalias, taas on eestlaste otsereiside eelistuste seas tagasi roheline Kreeka puhkusesaar Korfu.

Teise suure osa müügikasvust moodustavad viimase hetke pakkumised oktoobrisse ja novembrisse, sest halvenenud ilm ning Egiptuse-reiside alanud hooaeg meelitavad eestlased sooja päikest otsima. Et poliitiline olukord Egiptuses on püsinud stabiilsena ning kevadised rahutud ajad on unustatud, näitab kõnekalt fakt, et Egiptuse-reisid moodustavad üle 25% Go Traveli oktoobrikuu puhkusereiside müügist.

Go Travel, pressiteade

LOGO GO_Travel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga