Puhka Eestis blogikonkurss! 6

GoMaailma uue blogikonkursi eesmärk on koguda sõnas ja pildis muljeid vahvatest kohtadest, mida olete leidnud Eestimaal ja peate neid nii toredaks, et soovitaks teistelegi, kes suvel Eestimaad avastama sõita tahavad.

Konkursil võib kasutada nii teksti- kui pildiblogi formaati. Oled sõnas osav, vali esimene variant, teed imelisi pilte, kuid ei ole kirjutaja tüüp, vali teine variant.

Kõige rohkem Facebooki like’e kogunud postituse autor saab auhinnaks Toyota Land Cruiseri autorendi* nädalalõpul 48 tunniks reedest pühapäevani.

Lisaks paneb GoMaailm välja Avastaja auhinna selle postituse autorile, kes üllatab meid põneva koha või toreda tegevuse kirjeldusega, millest me seni ei teadnud. Auhinna sisu jätame üllatuseks.

Selleks, et konkursil osaleda:
Liitu GoMaailma Go blogiklubiga
◦ Kirjuta GoMaailma blogisse üks või mitu tavablogi või pildiblogi formaadis postitust, mis on seotud reisimisega Eestimaal.
◦ Pildiblogi formaadi korral kasuta postituses vähemalt 15 pilti koos selgitavate allkirjadega
◦ Jaga oma blogipostitust sõprade ja tuttavatage, ning kutsu neid kommenteerima, hääletama ja muidugi jagama oma sõpradega.
◦ Konkursil osalejad tohivad kasutada ainult pilte ja tekste, mille autorid nad ise on.

Pildiblogi konkurss läheb lukku 16.juuni südaööl. Postitus, mis 16.juuni südaööks on kogunud kõige rohkem “like/meeldib” hinnanguid on võitja.

Lisaboonusena kogub iga GoMaailma postitatud blogi sissekanne väärtuslikke punkte, kus üks punkt = 10 senti. Kogunenud punktid saad vormistada rahalise väärtusega kupongiks, mida on võimalik kasutada  Sinu järgmise, GoMaailma keskkonnast broneeritud, reisi lunastamiseks.

*Toyota Landcruiser on konkursi võitja käsutuses 01.juuli kell 1700 – 03.juuli kell 1700.
Kuupäevade muutmine on võimalik, kuid siis sõltub aeg antud autoklassi saadavusest rendipargis.

6 kommentaari

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  ohoo..vägev..peab oma fotoalbumid üle vaatama 🙂

 • Silvia kommenteeris

  Jess, väga lahe!!! Minu koduküla on muutunud nii kauniks, et julgen soojalt soovitada siia puhkama tulla. Tuleb vaid parimad pildid seks puhuks valmis sättida.

 • Vanaema kommenteeris

  Olime perega üheööpäevasel külastusel “Oxforellis” Kaunis koht Pirita jõe kaldal.Saime kanuumatkale minna ,kala püüda ja süüa, oli tore vibulaskmist harjutada.Saunas käia ja õhtustada kolmekäigulise toiduga. Hommikuputru ja kohvi ning võileibadele valu anda.Igati väärt kiitu koht .Mõõdukas hind ja lahked teenindajad.

 • Vanaema kommenteeris

  Oxforelli läheduses asub veel teinegi väga tore puhke ja lõõgastuspaik Viikingite küla.Seal saab viigingite laevasõitu nautida. Etendust vaadata ,kala püüda ja muidugi ka süüa.Siin on lastegi löbus ja tore olla.Jällegi Pirita jõe kaldal.Tasub külastada.

 • Vanaema kommenteeris

  Tule Harjumaale Ellamaale Valgejärve matkarajale.Kauni Järveotsa järve äärest saab alguse päris mitme kilomeetrine matkarada. Saab nautida metsa ilu ja raba võlu. Nautida Valgjärve ainulaadsust oma valge põhjaga. Sillalt võib selgelt näha kalade liikumist. Ronida vaateplatvormile, kus avaneb vaade järvele,rabale vooretele ja metsale.Järveotsal saab ujuda ja pikniku pidada.

 • Eestimaa Blogi kommenteeris

  Puhkangi põhiliselt Eestimaal. Ja püüan avastada uusi kohti enda jaoks. Ka netis. Nii kirjutab Ilumetsa piirkonnast põnevalt MTÜ Ilumetsa Rongipeatuse Sõbrad.
  Tahaks ka, et Eestis oleksid bussis ja rongis perepiletid 50 % soodustusega. See aitaks rändamist Eestimaal kõvasti elavdada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga