Parimad Itaalia rannad puhkuseks 2

Sardiinia saar on saar Vahemeres, Itaalia Sardiinia maakonna põhiosa. Idas külgneb ta Türreeni merega, põhjas eraldatud Korsikast Bonifacio väinaga. Saare pindala on 23 800 km². Saar on mägine, kõrgeim tipp 1834 meetrit. Cala Luna asub saare lõuna osas Cala Gonones. Valge liiv on rannas tagatud ning rand on poolkuu kujuline. Populaarne koht itaalia perekondadele. Suurepärased rannad Sardiinias on veel: Chia ja Spaggia del Principe

Toscana on maakond Kesk-Itaalias. Lõunast piirneb Toscana Lazio, idast Umbria ja Marche maakonnaga, põhjas asuvad Emilia-Romagna ning Liguuria, maakonna läänepiiri määrab Türreeni mere rannik.
Parimaks rannaks peetakse Cala Piccola`t, Monte Argentario piirkonnas.
Eksklusiivne ala Monte Argentario piirkonnas ongi koduks Cala Piccola rannale. Kivine ja samas läbipaistev kristallsinise mere värvi sillerdav vesi.
Toscana maakonnas leiab populaarsete randade nimekirjast veel Viareggio ja Marina di Alberese .

Apuulia (itaalia Puglia) on maakond Itaalias. Apuulia maakond jaguneb 5 provintsiks
Selle piirkonna vaieldamatult parim rand on tuntud Marina di Pescoluse nimega. Tänu oma madalale veele on rand ideaalne koht lastega puhkamiseks ja ka kogenematud ujujad saavad nautida veemõnusid.
Lisaks leiab kindlasti naudinguid iga päikese ja vee huviline: Tremiti Islandi, Porto Badisco, Torre Guaceto ja Spiaggia della Purita nimelistest randadest.
Porto Badisco asub Otrantos ja on kuulus snorgeldajate seas.

Allikas: Telegraph.co.uk

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga