Olen Ghanas – Palun küüti!

Kuna minu Euroopasse naasmine Filipiinide kaubalaevaga on saanud mõningaid tagasilööke (mind laevale võtta lubanud kaptenil on telefon juba pikemat aega väljas) ning poolakategagi ei lähe paremini (nemad lihtsalt ei vasta enam mailidele), siis otsin alternatiivset transporti.

Ehk on mõni reisiseltskond autoga siinkandis tiirutamas, kellel minu jaoks pisut ruumi? Ei eeldagi, et see auto Ghanast peaks läbi tulema – hea kui saaks liituda kuskilt ümbruskonnastki – Nigeeria või Mali oleks juba piisavalt lähedal. Või äkki teab keegi mõnda vahvat laevaseltskonda või kaubalaevakaptenit, kes siin kandis liikvel?

Augusti jooksul saan omale passi ja mingeid immigratsiooniprobleeme minu punti võtjad kartma ei pea. Autoga liikujatele julgen ennast soovitada kui head navigeerijat! Lube mul pole, aga kaarti loen nii mis mühiseb!Augu

Ei ole oluline, millisesse Euroopa punkti laev või auto viib, sest Euroopast on bussidega Eestisse liikuda erakordselt lihtne. Aafrikas on selle bussiliiklusega kehvemini – just see osa, mis puutub nüüd Bamakost (Mali pealinn) edasi põhja poole liikumisse. Ma olen valmis liikuma asuma alates septembri keskpaigast – ning mida varem, seda parem!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga