Nüüd koroonatestimine Salva klientidele 20% soodsamalt!

Koroonapandeemia periood on paljude klientide jaoks veninud oodatust pikemaks, aga unistus reisimisest kasvab iga päevaga. Me kõik loodame reisivõimaluste avardumisele, aga kindlasti peame leppima tõsiasjaga, et paljudesse riikidesse sisenemiseks on vaja esitada negatiivne koroonatest.

Salva Kindlustusel on hea meel teatada, et nad on sõlminud koostöölepingu Confido Meditsiinikeskusega ja saavad sellest tulenevalt oma reisitootele veelgi väärtust lisada.

Alates 8. märtsist 2021 on igal Salva reispoliisiga kindlustatud isikul võimalus teha kaks koroonatesti tavahinnast 20% soodsamalt (nii kiirtestid kui ka ninaneelust võetavad laboratoorsed proovid).

Salva reisitoode püsib nüüd kolmel tugeval nurgakivil:

COVID-19 tervisekindlustuse kaitse

Tervisekindlustuse kindlustussumma kuni 1 000 000 eurot

Igale kindlustatud isikule Confido Meditsiinikeskuses 2 koroonatesti 20% soodsamat

 

Soodustingimustel testimist pakub Confido Meditsiinikeskus ja see kehtib testi broneerimisel veebikeskkonnas www.confido.ee, lisainfo telefonil 1330. Confido tagab testimisvõimaluse Tallinna ja Tartu piirkonnas. 

Testimist saab kasutada unikaalse sooduskoodi alusel, mida kuvatakse igale kindlustatud isikule Salva reisikindlustuse poliisil. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021.

***

Korduma kippuvad küsimused

1) Millistelt koroonaviiruse testidelt saab soodustust? Kõik Confido veebilehel broneeritavad testid on Salva poliisil olevale kindlustatud isikule soodustusega.

2) Kuhu ma saan sisestada sooduskoodi? Soodustuse saamiseks on vajalik testiaja broneerimine Confido kodulehel. Sooduskoodi sisestamine toimub viimase sammuna, enne maksmist. Koroonatestide kohta lisainfot saab Confido infonumbrilt 1330.

3) Millisel ajaperioodil saan sooduskoode kasutada? Kõik sooduskoodid on kasutatavad broneerimisel kuni 2021. aasta lõpuni ja need ei ole seotud poliisi kuupäevadega. Testi tegemise eesmärk ei pruugi olla seotud vaid reisiga vaid teste võib broneerida sõltumata põhjusest. Sooduskoodi võib jagada ka pereliikmele või sõbrale.

4) Mitu koodi saan, kui teen reisikindlustuse tervele perele? Igale reisikindlustuse poliisil olevale isikule genereeritakse poliisile unikaalne sooduskood eraldi.

5) Mitu korda saan kasutada ühte sooduskoodi? Ühte sooduskoodi saab üks kindlustatu kasutada kaks korda, ehk kahe testi broneerimiseks. Peale seda muutub sooduskood kehtetuks.

 

Vormista reisikindlustus online SIIN või küsi pakkumist gotravel@gotravel.ee

1 Trackback

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga