Minu elu 2 suurimat üllatust. 29

Järgnev siis mu elu parimast üllatusest 4-6 märts 2005.Kuidas sõnad ja unistused võivad hetkega täide minna. Igal juhul soovin head lugemist kõigile ja ka teie unistuste täitumist.

Oli aasta 2005. a. jaanuari 11. kuupäev. Mis juhtumisi oli ka minu sünnipäev. Mu elukaaslane mainis,et me võiks kuhugi reisima minna. Mina vastasin, et oleks jah lahe kasvõi Soomes ära käia. Möödus veebruar ja ei olnud mingit juttu enam. Siis saabus märts ja me seadsime sammud Stockmani kaubamaja 5 korrusele. Minul oli vaja tualetti minna ja elukaaslane jäi sinna reisibüroo juurde vaatama. Tulin tagasi ja mees muigas kavalalt.

Siis, 4. märtsi hommikul ärkasime vara ja läksime Linnahalli juurde, sinna, kus Copterline helikopterid Soome lendavad. Mees avas helikopteri ukse ja soovitas mul sisse astuda. Mul oli tegu, et värisevaid jalgu paigal hoida. Astusin sisse ja 18 min hiljem olime juba Helsingis, kus ma imestasin siiralt, et kuidas on võimalik, et jalgrattad vedelevad nii avalikult tänaval. Me oleme ju Tallinnas.  Kui lugesin soomekeelset kirja maja peal sain aru, et oleme Helsingis. Mehel nalja kui palju. Tuiasime siis hommikuses Helsingis ja jõime esimese hommiku kohvi.

Siis nägin sadamas Silja Symphoni laeva ja mainisin, et sellisega kruiisiks isegi, mille peale mees ütles, et unistused võivad täituda. Mina ei pööranud sellele tähelepanu ja nautisin linna.  Käisime Kaisaniemi turul ja veel mõned kohad läbi, kui  mees ütles, et peaks hakkama sadamasse minema. Mõeldud- tehtud. Astusime sadama poole, kui järsku taipasin, et läheneme Silja Symphoni laevale. Ehmatasin hirmsasti ja mees naeratas armsasti, et mine mine. Astusin laeva ja olin üliõnnelik. See mis laevas toimus ja see öine show seal jäävad kauaks meelde.Kui Tallinnasse tagasi saime, siis ei uskunud ise ka, et sain kopteriga Soome ja laevaga Rootsi. Siiani tundub see uskumatuna ja samas nii lahe mälestus.

29 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga