6 kommentaari

 • akaasik kommenteeris

  Fotode autoril on silma, pilguhaaret tabada kaadrit!! Pildid on huvitavad oma sisu aga lahjad vormistuse poolest. Mõneti teravadki, kuid kui juba soov näidata suures formaadis, peaks viimistlusele ( ülevalgustus, teravus, värvivahekord jne) enam tähelepanu pöörama, mitte toorfailidega välja tulema. Ootaks enam väljapeetust.

 • Ruth kommenteeris

  No ei meeldi mulle see eelmine kommentaar. Ma sain siiani aru, et siin näitavad OMA piltide läbi OMAENDA reisielamusi hobipiltnikud. Mina ausalt ei oskagi oma pilte eriti töödelda ja ei ole seda ka vajalikuks pidanud. Fotograafia ei ole mu amet ega hobi omaette. Nii ka kindlasti paljudel teistel, kes oma pilte siin eksponeerivad. Las jääda inimestel see lust, et nad jagavad teistega elamusi omaenda pilgu läbi. Kui siin avaldatud pilte vaadata, on inimestel väga erinevad lähenemised – kes on pildistanud enamasti inimesi, kes loodust kes muud, mis just talle on tundunud oluline. Teravusest, fookusest ja viimistlusest võiks ikka rääkida nendega, kellel fotograafia on rohkemat kui hetkede jäädvustamine oma tarbeks.
  See on siis minu arvamus.

 • Reet kommenteeris

  On silma, on.
  Aga mina oleks önnelik, kui proff mind veidi utsitaks.

 • Maarja . kommenteeris

  Mulle pildid meeldisid, andsid kohalikku elu edasi. Kas nn. tuunitud pilt on ikka parem? Ja sama võiks siis ka teiste postitajate kohta öelda, et mis tulete toormaterjalidega välja aga see blogi siin ongi selleks, et enda materjalidega välja tulla seega ei mõista probleemi 🙂

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  Super pildid, Markol on ikka vägev saak 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga