Kutsume üles loobuma jõulukinkidest

Traditsiooni jätkates loobub reisibüroo Go Travel tänavu taas äripartnerite ja suurklientide jõulukinkidest ning aitab selle asemel koos heategevusfondiga Minu Unistuste Päev täita haigete laste unistusi.

„Enamik meist omab juba niigi liiga palju asju. Mida aasta edasi, seda enam tunneme, et tahame pakkuda asjade asemel elamusi ja emotsioone,“ ütleb reisibüroo Go Travel turundusjuht Anu Vane. „Reisiäri on juba oma spetsiifika poolest emotsioonide müümine, olgu need siis kõiki meeli hõlmava puhkuse või ladusalt kulgenud ärireisi näol. Koostöö Minu Unistuste Päevaga on samamoodi emotsioonidel põhinev – see tagasiside, mis tuleb lastelt ja peredelt pärast ellu viidud unistusi, on tohutult motiveeriv.”

„Meil on väga hea meel, et GoTravel otsustas jõulukinkide asemel olla hoopis meie uusaastapeo peatoetaja, mille teemaks on sel aastal “Reis ümber maailma.” Lapsed unistavad reisimisest erinevatesse sihtkohtadesse kogu aeg, kuid tervise tõttu pole kahjuks kõigil võimalik minna oma unistuste riiki. Minu Unistuste Päev koos GoTraveliga toovad aga maailma erinevad paigad kõigile personaalse unistuste päeva saanud lastele koju kätte üheks eriliseks päevaks. See saab olema päev, mis on täis elamusi ja unistuste täitumist,” räägib Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht Ave Pilt.

Sihtasutus Heategevusfond Minu Unistuste Päev täidab raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, pakkudes nii lastele kui ka nende vanematele sel moel emotsionaalset tuge – positiivseid elamusi, rõõmu ja hingejõudu, mis aitab pikal haigusteekonnal vastu pidada. Go Traveli panus on eelkõige mõeldud täitma laste reisimisega seotud unistusi.

Viimasel koostöös ellu viidud unistuste päeval sõidutati autohuviline Aron Münchenisse tutvuma BMW tehasega. „Aroni lause lõpuks koju jõudes oli, et ei tasu kunagi lõpetada unistamast, sest see, mida sa väga, väga tahad, võib ka mingil hetkel siiski täide minna,” vahendasid Aroni vanemad õnneliku lapse sõnu. „Aroni autoinseneriks saamise soov ja unistus sai tehase külastuse järel veelgi hoogu juurde,” lisas Vane. „Meil on suur rõõm, et saime sellele omalt poolt kaasa aidata.”

Kutsume üles ka kõiki teisi ettevõtteid loobuma „sümboolsetest” jõulukinkidest ning tegema selle asemel midagi tõepoolest head. Näiteks kinkima haigetele lastele rõõmu, mis annab hingejõudu pikaks ajaks. Seda saad teha järgmiselt.

Maksesaaja: SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev
EE082200221059721449 (Swedbank)
EE101010220197114226 (SEB)
EE767700771001366205 (LHV)
EE931700017003582453 (Luminor)
EE819999000010139105 (Pocopay)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *