Kuhu minna lastega Võrumaal ja teel sinna 5

Imelisi kohti, kuhu kaunil Eestimaa suvel sõita, on meil tuhandeid. Seekord keskendume Võrumaale ja selle lähivaldadele. Kõige mugavam on teekond eelnevalt paika panna ja autoga liigelda. See annab piisava liikumisvabaduse ja kaasa saab võtta nii palju asju, kui autosse mahub.

1. ALAVESKI LOOMAPARK

Püüame võimalikult looduslähedastes tingimustes näidata eelkõige meie metsade elanikke. See on paik, kuhu lastega Lõuna-Eestisse sattudes tasuks kindlasti sisse põigata. Alaveskil ei saa ainult loomi vaikides silmitseda, vaid perenaine või perepoeg käib külalistega kaasas ja räägib iga looma kohta lugu. Et kust ta on saadud ja milline on tema eluviis. Samuti saavad kõik küsimused vastuse.

Tel: 5661 0355

E-mail: alaveski@hot.ee

Asukoht: Alaveski talu, Saru küla, Mõniste vald, Võrumaa

alaveski-loomapark-karupojad-karud-tiit_blaat

Foto: Tiit Blaat

 

2. NÕIARIIK

Nõiariik Võrumaal pakub tegevusi kõigile – peredele, väikestele gruppidele, sünnipäevalistele. Lisaks korraldame firmadele suvepäevi, talvepäevi ja seminare.

Kui soovid külastada ja ööbida maailma kõige väiksemas ja erilisemas riigis, siis sea sammud Uhtjärve Ürgoru Nõiariigi poole Võrumaal. Sind võtab vastu nõiapere, kes tutvustab Nõiariigi valdusi ja räägib erinevaid legende. Pakume ka majutust – mõnusad toad põhihoonetes ja neile, kes soovivad veidi ekstreemsust, on pakkuda omamoodi ööbimist kanajalgadel majakestes. Majutuse hinnad on alates 20€/inimene.

Aktiivseid vaba aja tegevusi jätkub sulle, perele või sõpruskonnale terveks päevaks, ent on üks ainulaadne spordiala, luuavise, mis tuleb Nõiariigis viibides kindlasti järgi proovida.

Pakume ettetellimisel ka toitlustusvõimalust – Nõiaköök toidab kõhtu hea ja paremaga ning üllatab just Nõiariigile omapäraste roogadega.

Koduleht: noiariik.ee

Tel: 533 322 53

E-mail: info@noiariik.ee

Asukoht: Võru maakond, Urvaste vald, Uhtjärve kallas

nõiariik

Foto: Mati Leet

 

3. POKUMAA

Lühitutvustus: Pokumaale tulles võtke aega, et veeta mõnus päev Pokukojas, käia metsaradadel ja suviti Padasoomäe Pannkoogitares. Pokumaal on palju avastamist – nii väikestele kui suurtele, kõigile, kes oskavad vaadata lahtiste silmadega.

Pokukojas saab näha Edgar Valteri maale, illustratsioone, Epp Margna ja Jan Rahmani näitust Pühajõe legendidest. Pokukojas on võimalus meisterdada pokusid, mängida lauamänge, joonistada ja tutvuda Edgar Valteri lasteraamatute tegelastega.

Koduleht: www.pokumaa.ee

Tel: 5342 5054

E-mail: info@pokumaa.ee

Asukoht: Urvaste küla, Urvaste vald, 66518, Võrumaa

pokumaa

4. KRATIKESKUS

Kratikeskuses on võimalik korraldada sünnipäevi, tähtpäevi ja teisi mõnusaid koosviibimisi erinevates ruumides. Suures saalis on avatud mängutuba, kus leiavad tegevust nii suured kui väiksed peolised.

Disko- ja karaoketuba on mõeldud eelkõige suurematele lastele, kellele mänguasjad enam nii suurt  huvi ei paku.

Samuti lapsevanematele, kes soovivad karaoket laulda või lihtsalt muusika saatel sõprade keskel aega veeta.

Saunasõpradele on keldrikorrusel hubane saun koos avara kaminasaaliga.

Suuremate seltskondadega on võimalik rentida kogu kompleksi.

Koduleht: www,kratikeskus.eu

Tel: 526 7058

E-mail: info@kratikeskus.eu

Asukoht: Räpina mnt 12

kratikeskus-logo

5. VÄIMELA TERVISEKESKUS

Pakume sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi 7 päeva nädalas (ujula, jõusaal, lauatennis, squash, tervisekapsel, laste sünnipäevad, staadion, massaaž).

Koduleht: www.vaimelatk.ee

Tel: 78 74 247

E-mail: ujula@voruvald.ee

Asukoht: Matussaare tee 2,  Väimela alevik,  65566 Võru vald

 

6. JÕEVEERE TALU MUUSEUM

Jõeveere talu sõbralik pererahvas ootab Sind külla Piusa jõe ürgorgu. Hubane saja-aastane aidana kasutuses olnud puhkemajake on sobiv väikesele seltskonnale või perele.

Jõeveere talus asub ka talumuuseum, kus on eksponeeritud talu rikkalik vanavara kogu ning Setomaa lähiküladest pärit esemed. Talumuuseumi on võimalik külastada pererahvaga kokkuleppel.

Piusa jõe ääres asuvas sajandivanuses suitsusaunas saad mõnusa saunaelamuse ning karastavad veeprotseduurid Piusa jões.

Talu läheduses (1,5 km) asuvad Eesti kõige kõrgemad liivakivipaljandid – Härma müürid.

Koduleht: hot.ee/setotour/joeveere.htm

Tel: 786 7571

E-mail: joeveerepuhkekula@gmail.com

Asukoht: Piusa jõe ürgorg, Piusa jõe kallas

joeveere

Foto: visitsetomaa.ee

 

7. ÖÖBIKUORU HÜDROTÖÖKODA-MUUSEUM

Rõuge muuseum ehk Ööbikuoru hüdrotöökoda-muuseum asub Rõuge Ööbikuorus, Ööbikuoru talu maadel.

Ööbikuoru hüdrotöökodada rajati eelmise sajandi algul kasutades ära kohaliku looduse ja rohke vee võimalusi. Vee jõul saadi tööle nii tööks vajalikud masinad, kui turbiin elektri tootmiseks.

Nõukogude ajal sihipärane töö hüdrotöökojas seiskus. Kuid tänu ettevõtlikele järeltulijatele ja Euroopa Liigu Regionaalabile on hüdrotöökoda taastatud oma esialgsel kujul.

Lisaks on avatud teisel korrusel väljapanek vandest majapidamistarvetest Rõuge kihelkonnas ning ajalugu käsitlevate fotode, ajalehtede ja materjalide koopiad.

Avatud 01. maist 31. augustini.

Koduleht: www.rougemuuseum.ee

Tel: 53068118

E-mail: info@rougemuuseum.ee

Asukoht: Rõuge Ööbikuorus, Ööbikuoru tn. 3, Võrumaa

3

Foto: puhkaeestis.ee

 

8. TINDIORU TURISMITALU

Tindioru turismitalu asub kohas kus inimesed on käinud aastaid vaatamas kuulsaid vesioinaid ja kaunist loodust. 1938 aastal asus siia elama Friedrich Johanson  ja rajas oma talu, lisaks maja ehitamisele ehitas ta ka 1942 a    hüdroelektrijaama  koos elekrtijaama paisuga, mis töötab tänase päevani. Samuti rajas ta ainulaadse konstruktsiooniga vesioina mis pumpab tänaseni vett kogu majapidamise tarbeks. Praeguseks hetkeks elavad samas talus Friedrich Johanson i lapsed ja lapselapsed , kes tegelevad turismi alal.  2002 aastal ehitas Jüri Johanson(Friedrich Johanson i poeg) kahe löökklapiga vesioina mis pumpab 30 meetri kõrgusele mäe otsa palkpuhkemaia 12 000 liitrit vett ööpäevas.Ülejääk veest purskab aga purskkaevuna tiiki kus hoiab ka talvel 3 meetrise raadiusega ala jäävaba, kus on mõnus pärast sauna sisse hüpata.

Meie talus on võimalik peatuda ka haagissuvilatega reisijail ja samuti telkijatel.

Puhkemaja ühes tiivas asub pubi.

Puhkemajast teisel pool tiiki asub majutushoone kus 3 tuba milles kokku võimalik majutada kuni 12 inimest.

Oru kaldal asub jaanalinnufarm, mida saab külastada ja kust saab ka kaasa osta jaanalinnu muna ja seda ka soovikorral lasta omletiks küpsetada.

Koduleht: www.tindiorutalu.ee

Tel: 5552 1555

E-mail: tindiorutalu@gmail.com

Asukoht: Rõuge

head1

Foto: tindiorutalu.ee

 

9. SUUR MUNAMÄGI

Suur Munamägi (318 m), mis asub Haanja kõrgustiku keskosas Võrumaal, on nii Eesti kui ka Baltikumi kõrgeim mägi. Suure Munamäe tipus asub vaatetorn – nii saab 346,7 meetri kõrguselt vaadata Eestimaad 50 km raadiuses.

Torni esimesel korrusel asub Kohvik 318.

Koduleht: www.suurmunamagi.ee

Tel: 787 8847

E-mail: kohvik318@gmail.com

Asukoht: Haanja kõrgustik, Võrumaa

munamagi_visitestonia_com

Foto: visitestonia.com

 

10. KOLOTSI TALU

Oleme mahe peretalu Võrumaal, Haanja rahvuspargis.  Talu tegevuseks on kitsekasvatus ja kitsepiimatoodete valmistamine – juust, jogurt, piim. Kolotsi talu juustumeistri juhatusel saab osaleda juustutegemise õpitoas. Koha pealt saab osta käsitööd ja eelkõige kitsepiikatooteid.

Koduleht: www.kolotsitalu.ee

Tel: 5333 8895

E-mail: merle @kolotsitalu.ee

Asukoht: Kolotsi talu, Voki küla, Vastseliina vald, Võrumaa

Ainus-pruun-tall

Foto: kolotsitalu.ee

 

11. NOPRI TALUMEIEREI

Nopri talu toodete alus nagu ikka piimatoodetel tuleb lehmadelt. Nopri Talumeiereis tegeleb piima “tootmisega” üle 180 lehma, andes oma parima, et ikka oleks toormaterjali, millest saaks Nopri Pere valmistada häid ja huvitavaid piimatooteid.

Meid külastab aastas ligi 3500 sõpra, huvilist. Peamiselt ikka sellepärast, et teada saada, kust kohast see piim ikkagi tuleb. Ja kuidas sellest jogurtit või kohupiima teha? Või kas lehmal on sarved kõrvadest eespool või tagapool? Paneb ennastki mõtlema…Tahaksid ka Noprisse tulla?

Millal oleme avatud? Töötame iga päev, aastaringselt.  Külla võib tulla alates 8-st hommikul kuni 22-ni õhtul. Oleme avatud ka uuel aastal ja jõuludel.

Ekskursioonid: me lubame huvilisi uudistama talupoodi, ajaloonäitust konverentsisaalis, lüpsilauta, vasikalauta, masinaparki ja territooriumil üldiselt (iseteenindatav, tasuta).

Etteteatamisel korraldame ka ekskursioone meiereisse – näitame ja räägime lähemalt meie pere tegemistest (giid, tasuline).

Koduleht: www.nopri.ee

Tel: 517 24 78

E-mail: info@nopri.ee

Asukoht: Kärinä küla, Misso vald, Võrumaa, 65041

 

Foto: delfi.ee

Foto: delfi.ee

12. OBINITSA MUUSEUM

Obinitsa Seto Muuseumitarõs saab tutvuda Setomaa ajaloo ja kultuuriga läbi seto pere elu, kommete ja tavade. Hubase tubamuuseumi esemed pärinevad ümberkaudsetest küladest, eriti väärtustame seto naiste peent käsitööd.

Muuseumi vahetus läheduses asub Obinitsa tsässon (seto külakabel), mida saab külastada muuseumitöötajatele sellest teada andes.

Muuseumist saab turismiinfot Setomaa, Võrumaa ja Põlvamaa kohta ning ka eluolulist teavet kohalikest oludest.

Müüginurgast on võimalik osta kohalike inimeste käsitööd, setokeelseid ja -meelseid raamatuid ning CD- ja DVD-plaate. Müügil on ka Ostrova festivali piletid.

Taas on avatud puidust Meremäe vaatetorn Meremäe ja Vastseliina vahel. Tornis võib korraga olla 15 inimest.

Koduleht: obinitsamuuseum.ee

Tel: 78 54 190

E-mail: muuseum@meremae.ee

Asukoht: Obinitsa küla, Meremäe vald, Võru maakond

obinitsa_net

Foto: obinitsa.net

 

13. LIIKLUSLINN

Tule Liikluslinna ja õpi ohutult sõitma. See on ainulaadne siseliikluslinnak, kus töötavad valgusfoorid ja säravad suurlinnatuled. Koha peal õpitakse ja järgitakse liikluseeskirju. Keskusest leiad kohviku, vabaõhukino, diskoteegi, spordisaali ja palju muud, mis kaasaegses linnas olema peaks. Liikluslinnas on ka vormelirada ja rattasõidu õppeplats, kus tulevikus saab anda rattasõidu juhilubade eksameid. Ootame nii väikseid kui suuri ilmakodanikke Liikluslinna, kus saate ohutult liiklema õppida ja kogu perega lõbusalt aega veeta.

Koduleht: liikluslinn.ee

Tel: 533 322 53

E-mail: info@noiariik.ee

Asukoht: Võru maakond, Urvaste vald, Uue-Antsla

liikluslinn

Foto: liikluslinn.ee

 

14. METSAVENNA TALU

Poolteist kilomeetrit enne Eesti-Läti piiriületuspunkti asub pisikene Vastse-Roosa küla. Sealsete pöldude ja metsade keskel elab vaid 20 kohalikku inimest, aga viimastel  aastaltel on seda Eestimaa ääreala külastanud ca kümme tuhat huvilist aastas Eestist, Lätist, Soomest, Rootsist, Venemaalt, USAst, Kanadast, Saksamaalt, Inglismaalt, Egiptusest, Itaaalisast, Kreekast, Portugalist ja isegi Indiast ning Austraaliast. Magnetiks on saanud 1999. aastal rajatud Metsavenna talu, mis pakub enneolematut punkriturismi – vöimalust osa saada metsavenna retke raaames ühest Eesti ajaloo järgust koos metsavenna punkri külastusega.

Peente okaspuupalkidega vooderdatud punker on kaevatud mäenölva sisse. Punkrisse on sisse ehitatud magamisnarid ja pisike laud. Mehelikult nappi ja askeetlikku interjööri pääseb redeliga ja nüüd ka juba mäekülje sisse ehitatud käigust ukse kaudu. Just sarnastes punkrites elasid neljakümnendate teises pooles ja viiekümnendate alguses sajad vaprad, kuid samas önnetud mehed oma pealesunnitud hundielu.

Koduleht: www.metsavennatalu.ee

Tel: 523 0850

E-mail: info@metsavennatalu.ee

Asukoht: Metsavenna talu, Vastse-Roosa küla, Möniste 66013, Vörumaa

metsavenna

Foto: puhkaeestis.ee

 

15.MÕNISTE MUUSEUM

Vanim vabaõhumuuseum Eestis, mis pakub ülevaadet Lõuna-Eesti talust läbi ajaloo: üldajalugu kiviajast tänapäevani, 19. sajandi taluhooned ja –sisustus, 20. sajandi alguse taluhooned ja hoonesisustus ning talutekstiil, tarbevahendid, põllutöö- ja sepatööriistad.

Koduleht: www.monistemuuseum.ee

Tel: 7890622

E-mail: info@monistemuuseum.ee

Asukoht: Kuutsi, Võrumaa

 

16. SPRING CAFE

Kohvik asub Tamula järve kaldal Petseri tänava lõpus looduskaunis ja rahulikus kohas. Oleme avanud selle koha mõeldes Sulle, kes Sa hindad head toitu, muusikat, seltskonda ning mõnusat äraolemist hubases interjööris.

Koduleht: www.springcafe.ee

Tel: 782 2777

E-mail: info@springcafe.ee

Asukoht: Petseri 20, Võru

 

Foto: springcafe.ee

Foto: springcafe.ee

17. KINO KANNEL

Kui suuremate linnade hiigelkinod on ära tüüdanud, siis Võrus on teil võimalus vaadata uuemaid ja vanemaid filme kinokava alusel kohalikus kultuurimajas.

Koduleht: vorukannel.ee

Tel: 786 8676

E-mail: info@vorukannel.ee

Asukoht: Liiva 13, Võru

kannel

Foto: europa-cinemas.org

 

18. KUBIJA LOODUSSPAA

Männimetsas asuvas Võru spa- ja saunakeskuses saad nautida vee- ja saunamõnusid. Meilt saad elamuse! Spaa- ja saunakeskuses on kokku 5 erineva suuruse, sügavuse ja temperatuuriga veesilma. Saunamõnusid on võimalik nautida 4 sisesaunas ning kahes välisaunas (välisaunad on avatud R-P 14:00 – 22:00).

Koduleht: www.kubija.ee

Tel: 50 45 745

E-mail: info@kubija.ee

Asukoht: Männiku 43a, Võru

Kubija-hotell-loodusspaa-vaikesed_basseinid

Foto: kubija.ee

 

19. MAANTEEMUUSEUM

Eesti Maanteemuuseum on Lõuna-Eesti atraktiivseim kultuuritankla, maanteede ajaloo ekspert ja eestkõneleja. Teede- ja liiklemise ajaloo vahendamisega oleme sillaks mineviku, oleviku ja tuleviku vahel ning aitame suunata liikleja turvalisele teele. Eesti Maanteemuuseum vahendab liiklemise ajalugu uuenduslikus võtmes, olles külastajate innustaja, teenäitaja (teeviit) ja õigete liiklushoiakute kujundaja. Koht, kus tee elab!

Koduleht: www.maanteemuuseum.ee

Tel: 799 3057

E-mail: maanteemuuseum@mnt.ee

Asukoht: Varbuse, Kanepi vald, Põlvamaa

maanteem

Foto: elamus.ee

 

20. PIUSA KÜLASTUSKESKUS

Keskuse eesmärk on on turismi aastaringse koordineerimise ja sihipärase arendamise kaudu Piusa koobastiku ja kaitsealuste liikide kaitsele kaasa aitamine, samuti Piusa koobastikku külastavate turistide turvalisuse tagamine.

Külastajate turvalisuse tagamiseks on rajatud koobastikku vaateplatvorm, mille piires on võimalik koopaid turvaliselt külastada ainult koos giidiga.

Külastuskeskusesse on loodud põnev interaktiivne muuseum, lisaks on olemas 50-kohaline seminariruum, meisterdamistuba lastele ja KOHVIK.

Keskuse vahetus läheduses asuvad käsitööpoed ja keraamika töökoda-ateljee ning omanäoline mänguväljak lastele ja lastemeelsetele.

Koduleht: piusa.ee

Tel: 5304 4120

E-mail: piusainfo@gmail.com

Asukoht: Piusa küla, Orava vald, Põlvamaa

piusa

Foto: maaleht.delfi.ee

 

21. TAVEASKOJA

Suurt-Taevaskoda peetakse Eesti üheks populaarsemaks looduslikuks vaatamisväärsuseks. Kaugel ei asu meist ka Väikse-Taevaskoja liivapaljand.

Taevaskoja Puhkekeskus on ümbritsetud pea 40 kilomeetrit RMK poolt hooldatud matkaradadega. Talvel saab nautida üle kümne kilomeetri pikkuseid kvaliteetseid suusaradu.

Siinsamas on filmitud mitmeid stseene kultusfilmile “Viimne Reliikvia”. Taevaskoja liivapaljandite, rändrahnude ja muude objektide kohta on aastasadade jooksul tekkinud hulgaliselt põnevaid muistendeid ja legende.

Koduleht: www.taevaskoja.ee

Tel: 51 598 70

E-mail: info@taevaskoja.ee

Asukoht: Taevaskoja küla, Põlva vald, Põlvamaa

 

Fotol: Suur Taevaskoda, taevaskoja.ee

Fotol: Suur Taevaskoda, taevaskoja.ee

22. HINNI KANJON

Hinni kajon asub Kahrila järve lähedal Haanja Looduspargi sihtkaitsevööndis, mis on looduspargi rangema kaitsekorraga vöönd. Ainulaadne on kanjonorg selle poolest, et ta on ainukene taoline Eestis.

Kanjon on 15-20 m sügavune ja 300 m pikkune järskude nõlvadega sälkorg, mille põhjas on sügavalt liivakivisse lõikunud kiirevooluline Enni oja. Esimesed 50 meetrit ülesvoolu on kanjoni laius 6 – 10 meetrit, siis aga kitseneb kanjon 3 meetri laiuseks. Hinni kanjon on lõikunud devoni ajastu liivakivisse, see periood algas umbes 410 miljonit aastat tagasi ja kestis 50 miljonit aastat.

Devoni kivimite paksus võib kohati ulatuda 500 meetrini, kõige paksemad ladestud on just Kagu-Eestis. Geoloogid jagavad devoni kivimid mitmeks lademeks. Hinni kanjoni liivakivid kuuluvad Gauja lademe alumise osa – Sietini kihistiku koosseisu. Tegu on selle lademe osa ühe parima paljandiga Eestis.

Lisainfo: http://www.hkhk.edu.ee/vanker/devon/hinni_kanjon.html

Asukoht: Nursi küla, Rõuge vald, Võrumaa

 

23. VUDILA

Kui otsid vahvat kohta, kuhu suvel lastega minna, siis oled õigel teel – Vudila mängumaal on koos nii veepark, lõbustuspark, batuudikeskus kui ka loomapark. Lisaks saab Vudila Grillmajas näha teatrietendusi.  Vudila pakub kohapeal toitlustust ja forellipüüdmise võimalust.Oleme avatud ka talvekuudel. Detsembris toimub Vudilas meeleolukas Jõulumaa ning veebruaris pere- ja kalapäev Vudila Hõbekala.

Lisainfo: vudila.ee

Tel: 5822 4224

E-mail: info@vudila.ee

Asukoht: Kaiavere küla, Tabivere vald, Jõgeva maakond

 

Foto: vudila.ee

Foto: vudila.ee

24. MEENIKUNNO SOOMAA

Meenikunnos asub kahtlemata üks Põlvamaa tuntumaid matkaradu. Viimaste aastate jooksul on valminud uus rajalõik, mis on muutnud ühesuunalise joonmarsruudi topeltpikaks ringmarsruudiks.

Alustame matka RMK Päikeseloojangu maja lähedalt, laudraja otsast. Üsna alguses on paremat kätt laukajärved, edasi lageraba lõik ja siis rabasaared. Hiliskevadel õitsevad jõhvikad, küüvits, sookail, hanevits ning tupp-villpea. Raja servas võid silmata huulheina. Teekond üle raba Liipsaare tornini on 2,4 km pikk. Torni juurest keera uuele rajalõigule (4 km). Varsti märkad mineraalmaa ja soo kokkupuutekohas lauka mõõtu langatuslehtreid, mis viitavad tektoonilisele rikkele. Siin võib olla sissepääs maa-alustesse „jõgedesse”, mille kaudu Meenikunno soovesi voolab põhjaveekihtidesse.

Teekond on vaheldusrikas, muutuvad metsatüübid ja reljeefid. Näed hiiglaslikke kuklasepesi, sammalhabemetes ürgpuid, tohutu suurt kasepahka, jälgi nõgikikka (rähni) toimetamisest. Rada ristub mitmel korral põtrade rännuteega. Need metsakuningad on siirdunud otse läbi kraavi rabale. Meenikunno piirkond pakub tõepoolest kõike, see on õnneliku matkaja taevas.

Koduleht: http://www.matkajuht.ee/et/meenikunno-matkarada/

Asukoht: Veriora vald, Põlvamaa

 

Foto: reisijutud.com

Foto: reisijutud.com

25. RÕUGE ÜRGORU MATKARADA

10 km matkarada laskub kiige juurest Rõuge ürgorgu, möödub pisikesest tiigist ja kulgeb mööda allikaterikast oru nõlva. Liinjärve kaldal töötavad kaks vesioinast. Vesioinas on „igiliikurist” pump, mis kasutab vaid vee-energiat ja on võimeline vett pumpama kümnete meetrite kõrgusele. Rada kulgeb edasi mööda külateed Liinjärve ja Valgjärve vahelt läbi ning pakub vaateid Ööbikuoru ja Linnamäe suunas. Edasi kulgeb rada mööda Rõuge Suurjärve – Eesti sügavaima järve edelakallast. Seejärel kulgeb piki järvedeahelat (Ratasjärv, Tõugjärv, Kahrila järv) Hinni kanjonini.

Lisainfo: http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/kaitsealad/haanja-looduspark/1218

Asukoht: Võrumaa, Haanja looduspark

 

MAJUTUSSOOVITUS

Georgi Hotell Võru kesklinnas

Võru kesklinnas peatänaval asub ajalooline hoone, mis on renoveeritud luksuslikuks boutique hotelliks aastatel 2013-2015. Hotellis on 18 tuba ja 40 voodikohta. Georgi hotelli toad on luksuslikud ja hubased. Mööbel on valmistatud väärispuidust eritellimusena kohalike meistrite poolt. Hotellis on kasutusel kaasaegsed ja innovaatilised automaatika lahendused. Hotellis on kahesed ja kolmesed delux toad ning kaks sviiti. Tubades on dušš, föön, vannitoatarbed, minibaar, LCD telerid, 30 telekanalit, tasuta Wifi, puutepaneel valgustuse ja temperatuuri reguleerimiseks, konditsioneer ja sviitides on lisaks vann ning rõdu. Hotellikompleksi kuulub restoran, ilusalong ning saunakompleks 3 sauna ja mullivanniga. Vaata lisa siit.

Hind perele (2 täiskasvanut ja 2 last vanuses kuni 12 eluaastat) Go Travelist ostes: al 51 €. Hinnas sisaldub hommikusöök ja mini-spaa kasutus. Lisaks saab 15% soodustust restorani Postmark menüüst ning 10% soodustust Ilusalongi teenustelt.

5 KOMMENTAARI

 • Laints kommenteeris

  Kas administraatorid tavablogijate töid ka veel üle vaatavad? Kirjutasin oma postituse 29 päeva tagasi ja see endiselt kinnitamisel. Samas kui antud postitust võis veel umbes nädal aega tagasi alles mustandida süsteemis näha. Tänud ette vastuse ees!

  • Anu Vane kommenteeris

   Hei! Vaatavad ikka, aga kiiretel aegadel võtab see lubamatult kaua aega. Nüüd on üle vaadatud ja kinnitatud! Vabandame viivituse pärast.

 • Margit kommenteeris

  Tere!
  Mul sama mure. Juba teab mitmendat korda vaatan, et mu pildiblogi on avaldamatta. Ja esmasest kirjutamisest on juba mitu kuud tagasi. Loodan, et saan mingi tagasiside.

 • Ja muidugi on lugematu arv sprordisündmusi, mis on kogu perele või sõpruskondadele vägagi sobivad! Kui siia Võrumaale tulla, siis ikka soovitame vaadata ka Võrumaa Spordiliidu spordikalendrisse, et pakutavate sportlike hetkedega kursis olla!

 • Maria kommenteeris

  Võrumaal tasub ka Vastseliina linnust ja muuseumi külastada, lastele meeldis väga rõngasrüüd proovida ning hiljem tegime perega pika pikniku Piusa jõe ääres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *