Kuala Lumpur, Malaisia 3

Olles teel Eestist Austraaliasse, veetsin päeva Mailaisias, Kuala Lumpuris. See oli minu esimene peatus eksootikas ning esimene kogemus eksootilisest kliimas ja kuumusest. Minu esimene kogemus Aasiast.

Kuna mu lend saabus õhtul, siis esimese asjana otsisin hiinalinnas omale öömaja. Sellega asjad ühel pool, otsustasin veidikene ööelu uurima minna. Kuna kell oli juba hiline, siis läksin lihtsalt mingisse välikohvikusse ja sõin kerge eine ning proovisin kohalikke jooke. Seal sattusin kokku kohalikuga, kes minu üllatuseks rääkis suurepäraselt inglise keelt. Selle põhjuseks olevat see, et ta tütar töötab Ameerika saatkonnas või midagi taolist. Ja tänu tütrele õppis ka tema inglise keele ära. Kõht täis ja jutud räägitud läksin hotelli magama.

Järgmisel päeval läksin uuesti linna peale. Käisin ära kohaliku teletorni tipus ja vaatasin Kuala Lupurit sealt. Kuulsad kaksiktornid, mis olid kunagi maailma kõrgeimad. Ning muu linnale omane. Olles just Ameerikast saabunud, oli minu üllatus suur kui avastasin Kuala Lumpurist Starbucksi ning otse loomulikult pidin ma sinna minema. Mis oleks parem kui hea külm jook kuumal päeval. Jalutasin veel ringi ning sattusin ka mingile vaesemale linnaosale. Vaatamist oli parajalt üheks päevaks. Kuna mu lend väljus õhtul kaheksa paiku Kualast ja lennujaama pidi minema mõningad tunnid varem, siis eriti rohkem oma päevaga teha ei jõudnudki. Sai takso hotellist võetud ning lennujaama mindud. Teekond veel kaunimasse Austraaliasse ootas alles ees…

3 KOMMENTAARI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *