Kiitused Goas INFANTARIA CONFORT hotellile! 21

Eestlane olen ja eestlaseks jään… seda tunnet tundsin hotellis, mille pidajaks on kena šarmikas naine nimega Terje. Selles hotellis viibides koos veel meie grupi 10ne eestisoost inimesega oli nauditav. Tundsin,nagu oleksin kodus, oma hoovil istumas õhtuti bassu ääres, küünal laual põlemas, sääskede vastane viiruk tossamas laua all, et va vereimejad jalgadele ei kipuks ja nautimas sooja ilma, vaikust ja õllet koos kaasaga.

Hommikul serveeriti kenasti laud, kuhu kuulus omlett, röstsaiakesed või ja povidloga, kohvi, mis oli täitsa joodav koos koore ja suhkruga. Samas ostsin endale saksamaa vorstikesi, peekonit, mis kokapoiss avala naeratusega vastu võttis ja omleti või praemuna juurde praadis. Lauanõud olid nagu kodus, ikkagi täielik serviis!… koos mõnusa servicega.

Hotelli pidaja kaudu rentisin ka rolleri, mis toodi kenasti hotelli juurde, endal jäi vaid tankida, kuid seda bensiini müüakse Baga tee ääres vaat, et iga äri esisel. Kompleks koosnes kolmest majast, igas majas oli 4 külalistuba, nii et võite ise arvata, kui naaber tundis naabrit, hommikul teretati, sooviti head isu, õhtul vahetati muljeid… kas saab veel midagi fantastilisemat olla?
Nüüd natuke sellest, mis meele pahuraks tegi, nimelt buss, mis lennujaamast meid hotelli tõi, selles olnud nn.reisijuht nagu hakkas kohe hotelli mustama, et perenaine natsa nipsakas… et katsuge üle elada? Kuid kui nägin elurõõmsat perenaist, siis mu pahameel kadus, ta oli jutukas, naeratas ja polnudki seda nägu, et eestlase kõige suurem vaenlane on teine eestlane!

Ühel päeval Terjega juttu ajades, tuli üks meie grupi naistest ja näitas punaseid kuplasi küünarvarre siseküljel-Terje teadis kohe mis viga, kirjutas lahkelt paberile rohu nime, apteek aga asus hotellist vaid 100m kaugusel ja õhtaks olid reisikaaslase hädad kadunud! See tähendab professionaalsust, kohe teab, ilma arsti konsultatsioonita, mis viga(see oli päikese lööve)
Samuti pean kiitma selle hotelli olematut (selline pisike,nagu mõnel on koduski) kuid head kööki, nimelt sõime kaasaga mitmeid õhtuid mereandide suppi ja lihtsat salatit-ja see maitse oli vapustav, soovitasin ka teistele reisikaaslastele.

Siis küsisin perenaiselt, et kas oleks äkki võimalik teha üks ühine istumine õhtul, päev enne äralendu! Muidugi,öeldi vastuseks, koostasime koos menüü ja ütleks, et süüa oli üleliia paljugi, lausa ägisesime kõik. Samas istus ka meie võõrustaja Terje vaatamata väikesele külmetushaigusele, mis ta oli saanud kuskil põhjapool käijes bussi kondist, kuid ta oli vapper ja istus meelsasti meiega, mis tõendas veelkord seda pere tunnet selles hotellis. Suured tänud Terje sulle meeldiva vastuvõtu, hoolitseva suhtumise eest ja et oled leidnud toreda noorte poiste tiimi, kellega koos pead seda väikest,kuid hubast hotelli. Tuleks alati tagasi, kui vaid leiaks INFANTARIA CONFORDI pakkumise mingi reisifirma kataloogist. Samuti tahaks eriti tänada meie toapoissi, kes oli eriti hoolas, nagu mesilane pere eest hoolitsemas, küsis alati üle, et kas põrandad olid ikka nii puhtad, kas dušširuum, rätikud ja voodi ülesehitus meeldis…Lausa rõõm oli see 14 ööpäeva viibida mõnusas keskonnas. Samuti saime kaasaga palju uusi tuttavaid,kellest mainiks ära Thea Paluoja ja ta kaasa Maidu!

NB! Niipalju,kui mina asjast aru sain, siis ESTLIVE katkestas lepingu selle hotelliga põhjusel, et ei saa perenaist lauatelefonil kätte, et turistidele infot edastada, kuid MINU ARVAMUS: Iga reisijuht peab personaalselt käima hotellis ärasõidu või kokkusaamise teadet üles panemas, mitte see pole hotellipidaja asi. Infot saab edastada edukalt ka mobiili numbrile!

21 kommentaari

 • Marilin kommenteeris

  wow…päris mõnus koht;) Minul ka alati soojamaa reisil käies tuleb see päikesealerga..ei ole veel leidnud seda rohtu mis aitaks:( aga see mind ei takista:P See ühine õhtuveetmise aeg oli kyl super hea idee. Mega lahe…

 • Marilin kommenteeris

  Jaa.. Olen sinuga nõus. et iga reisifirma teha on see et inimesed saaksid teada väljasõidust ja muust infost reisikorraldajalt mitte hotelli töötajalt. võib ka nii aga..no selline põhjus :S Viimati Hurghadast tulles oli juhus, kus teise päeva õhtul oli info tund..seal mainiti kunas väljaled on ja rohkem sellekohta infot ei saanud:D Ise pidi muretsema, kust infot saada:D

 • Aivar Sikk kommenteeris

  Marilin,tekib siis küsimus,et mille eest nn.REISIJUHID palka saavad?Voutceris ju kirjas et eestikeelne teenindus jne.jne plää plää,kas pole!Järelikult mõned jätavad oma töö tegematta!Teadaolevalt oli ühel reisijuhil veel nainegi Goas ja sellel külas sõbranna,ju siis ei jäänud aega tegeleda klientitega,vaid pidi nii naist kui selle sõbrannat lõbustama!Aga tänud kommi eest ja lugemast,kui aega saan,siis kirjutan uue blogi!

 • Marilin kommenteeris

  Hehe jep.. eks ta paistab nii olevat, et ikka oma lõbu ja huvid rohkem mängus kui mõned turistid kuskil:D Aga huviga ootan uut postitust;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Isver.. ma kuulen esimest korda päikeseallergiast???? Ega Sa seda rohu nime üles ei kirjutanud Aivar??? Seda oleks küll vaja siis muretseda .. Marilin, Sinul siis ka ju 🙂

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Ahjaa… mainimata jäi, et pildid on muidugi super.. Tõeliselt ilus koht ju.. Ja see pole tõesti vabandus, et lauatelefonilt kätte ei saa 🙁

 • Marilin kommenteeris

  Jep peaks kyl..Egiptis anti mulle aloe vera kreemi..aga see väga ei aidanud:D Kuigi mul see 1 kord olnud loodan, et rohkem ei tule ka:P aga selle rohu nime tahaks kyl teada;)

 • Aivar Sikk kommenteeris

  Siiri ja Marilin,teadupärast müüakse igas maas erinevaid rohtusi,eri nimedega,ei pruugi kuskilt mujalt hankida,kuid minul vaja ei läind,kuid kui tõsine huvi,võin Terjelt küsida-just täna helistasin Terjele,oli väga meelitatud ja kutsus esimese võimaliku lennukiga kohale,seal pidi +35 varjus olema,nii et enamvähem see mis meil soomes kuid miinustes!Kuid mõnus on lugeda tagasisidet ja ma võtan end kokku….peab saama nn.kirjutamissoonele,see on sama,mis koristamisega,et ega eriti ei tee kui vaimu peale ei tule!-kas pole?

 • Marilin kommenteeris

  Irw…täiesti ühelnõul:D kui vaimu ei tule ei ole mitte kuis et midagi…Ai caramba +35 varjus. päris mõnus oleks istuda palmiall juua koteili ja nautida päikest..mitte hommikul ärgata ja autot lumest puhtaks kraapida:D

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Oojaa…. täna alustasin koristamisega, sest päike sunnik paistis nii mõnusasti tuppa ja näitas kenasti kui tolmune mu elamine on 😀 hahhah 😀
  Aga kirjutama võiksid hakata jah 🙂 Oleks mida lugeda 🙂 Tahaks ise ka ükskord palimide alla … nurr..

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Aaa.. aga see rohu nimi või toimeaine.. see võiks ikka olla jah.. mine tea.. uuriks ise ka edasi 🙂

 • Marilin kommenteeris

  Ma usun et asja ajab ära ka kodumaine allergiarohi:D Järgmine kord võtan kaasa ja katsetan ära:D:D Aga jah Aivar…mõte ja sõrmed tööle ja uut juttu kirjutama;) Päikest:P

 • Aivar Sikk kommenteeris

  Ma eriti ei usu,sest igal maal on erinevad diagnoosid,kuna üks on aafrika ja teine on aasia,see vastus on Marilinile.Kuid proovida ju võid!

 • Marilin kommenteeris

  Väga õige seda ei tea kus miski aitab:D Aga selleks tulebki kõik kohad läbikäia:D et teada saada;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Kas see päikeseallergia sõltub ka nahatüübist või juuksevärvist või…. ??

 • Aivar Sikk kommenteeris

  Marilin-selles sul tuline õigus,et kõik kohad peab läbi käima,et siis olla nagu katsejänes…Siiri,ma arvan,et see ei sõltu nahatüübist ega juuksevärvist,pigem on see aasta eriti tugev UV kiirgusega päikene,see naine oli hele,kuid mitte Blondiin,pigem kartulikarva…sorry ma ju pole spetsialist värvide suhtes,ei ole veel selles eas,et peaks pead värvima ja teaks neid õigeid värvitoone,minu jaoks on punapea,blond,kartul ja brünett!…ehk väljendasin nüüd õigete nimedega?See rohkem naiste teema!

 • Marilin kommenteeris

  :Dirw:D Siiri niiarmas juusevärvist:D:D mida heledam seda parem ütleks:D:D

 • Siiri Kuus kommenteeris

  hahhaaahha… naljahammas Marilin… Aivar- väljendasid end päris hästi.. Kartulikarva peaks olema nimetusega šatään 🙂 aga kõik saavad aru ka kartuli värvist 🙂
  Huvitav.. kas ta kasutas ka päikesekaitsekreeme ..

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  tundub kena hotell olema 🙂

 • Maarja . kommenteeris

  tubdaub mõnus koht olevat:)

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  Väga kurb uudis, täna jõudis ajakirjandusse teade, et toosama Terje on meie hulgast lahkunud 🙁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga