Kauksis;) 15

Möödunud suvel otsustasime vanade kursaõdedega, et saame kokku ja veedame ühe mõnusalt suvise nädalavahetuse looduses;) valisime selleks ühe parima aja. Sooja nagu teada oli piisavalt nii vees kui väljas:)

Otsustasime siis kokkusaada Ida-Virumaal, Jõhvis. Kuna üks kursaõde seal juba elas, siis mõtlesime, et Tallinnas ja Tartus juba käidud – olgu, läheme sinna. Kokku saime reede õhtul, tegime väikesed joogid kursaõe korteris ning hiljem läksime Jõhvi ööelu avastama… Ega Jõhvis erilisi kohti polnudki kus pidutseda, sõitsime linnast välja, kohta nimega Provints. Vot kus seal oli elu – ikka selline tõeline küla tsenter, nägusid igasuguseid. Põllumehest riigimaetnikuni välja aga äraütlemata tore ja lõbus oli meil seal.

Laupäeva hommikul läksime kursaõe kodukülakesse. Selleks oli Kiikla. Seal toimusid kohalikud külapäevad. Nalja ja tralli kui palju. Igasugused erinevad võistlused, lastele batuut, näomaalingud ja kõik muud lõbustused. Otsustasime ka osa võtta rammumehe võistlusest, või noh, panime oma esineja välja. Võistlema pidi auto tõmbamises, sangpommiviskes, puupaku vedamises. Kokkuvõttes saavutas meie esindaja tubli teise koha. Lisaks olid seal veel erinevad mängud aga ilm oli nii palav, et ei viitsinud eriti midagi kaasa tehagi. Meeldivam oli platsi ääres vaadata kuidas teised rassivad.

Kiiklast tagasi tulles läksime kohe poodi, ostsime kõik vajaliku söögi- ja joogikraami, et minna Kauksi puhkekeskusesse telkima. Lõpuks kui kohale jõudsime ja telgi ülesse riputasime, otsustasime teha ühe värskendava ujumise. Mõeldud tehtud – vesi oli ikka no nii meeldivalt soe, et ei tahtnudki veest välja tulla. Hiljem läksime tagasi telkimisplatsile, panime ülesse grilli, võtsime välja vesipiibu ja avastasime, et meil pole ei tubakat ega süsi. Kuna olime Jõhvist ca. 50km kaugusel ja autojuht oli juba väiksee karastava õlle joonud, ei hakanud me riskima, vaid kutsusime ühe tuttava Jõhvist, kes oli nii hea ja lahke, et tõi meile nii tubaka kui ka süsi.

Lõpuks oli meil kõik olemas – külm õlu, kuum grill ja meeldiv vesipiip. Nii see meie mõnus suveõhtune girll chill möödus. Öösel otsustasime veel pimedas ujuma minna, mis oli omaette lõbus ettevõtmine. Polnudki varem öösel ujumas käinud, kuid kindlasti ei jäänud see ka viimaseks!

15 kommentaari

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Tüdrukute õhtud- real fun 🙂
  Järgmine kord võtke kontvõõras ka kampa (mina) 😀

 • Marilin kommenteeris

  heameelega;) uusi tuttavaid on alati rõõm juurde saada;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  😀 Tore.. Mulle ka meeldiks.. 🙂 Siis tuleb ära korraldada? Muide.. sinna randa tahaks kohe praegu, kui vaid avaneks samasugune pilt.. 🙂

 • Marilin kommenteeris

  Ojaaa:D praegu seal vist ainult suured hanged:D

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Kahjuks küll.. Seda ma nagu mõtlesingi, et kui oleks suvi…
  Aga siis oleks vahva kunagi reaalselt kohtuda ja ehk mõni trip ka ette võtta blogi tarbeks.. Jama tekiks muidugi siis kui ühine reis, et kes kirjutab 😀

 • Marilin kommenteeris

  hehe:Dsee on kyl tore mõet;) peaks vaatama jh miskit toredat koos;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Isver kui armas.. Mul polegi Tartus veel sõprusringkonda välja kujunenud 🙂 Enamus sõbrad siiski on mul Võrumaal 🙂

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Tänu Gomaailmale olen ma juba ka eelnevalt ühe FB sõbra leidnud.. Ja siin on enamus selline muhe ja mõnus rahvas.. Kui jätta sellised nõmetsevad tegelased nagu Karl-Erik välja:)

 • Marilin kommenteeris

  😛 Selles on sul tuline õigus, et see üks meeldiv ja rahulikkeskond siin;) Mulle ka meeldib:) ja võin ka öelda, et tänu GoMaailmale 1 sõber juures;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  Kas mõtled mind 😉 Nii armas.. Ma õhtul voodisse heites ka mõtlesin, et mulle kuluvad ära uued sõbrannad ja eriti Tartu linnas.. Võiks millalgi kokku saada.. Polegi eriti välja saanud.. kool ja kodu, kodu ja kool…

 • Marilin kommenteeris

  😉 nii armas sinust;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  🙂 Aga nii ma mõtlen- Marilin 🙂

 • katukas kommenteeris

  oh teid siin lahe lugeda kui inimesed sedasi klapivad omavahel armas kohe

 • Marilin kommenteeris

  Aitäh katukas;)

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  Suviseid seiklusi rohkem siia! 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga